Pošalji prijatelju

Skladištar (m/ž)

Gornji Stupnik

Rok prijave:

  • P T M G d.o.o. za trgovinu i marketing u građevinarstvu
  • Adresa: Gornjostupnička 18, 10255 Gornji Stupnik
  • Web: http://www.ptmg.hr

Opis posla

- preuzimanje, smještanje i čuvanje robe u skladištu zatvorenog tipa
- pri skladištenju robu je potrebno rasporediti po označenim policama
- pakiranje i priprema robe za prodaju i otpremu

Zadaci zaposlenika:
- ispravno skladištenje robe prema pravilima tvrtke
- vođenje kompletne evidencije o poslovanju skladišta
- praćenje pravovremene otpreme robe kupcima
- koordiniranje sa tvrtkama koje obavljaju usluge prijevoza robe
- vođenje inventure
- održavanje okoliša

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 6.322,88 kuna (839,19 EUR).