Pošalji prijatelju

Voditelj smjene na otpremi (m/ž)

Pazin

Rok prijave:

Pisinium d.o.o., poduzeće za proizvodnju trajnih suhomesnatih proizvoda raspisuje natječaj za otvoreno radno mjesto

Opis posla uključuje sljedeće zadatke:

  • Obračun narudžbi – definiranje robe koja nedostaje
  • Slaganje robe prema narudžbama
  • Izrada otpremnica, specifikacija i komunikacija s prijevoznicima
  • Suradnja s odjelom pakiranja
  • Održavanje reda u skladištu i na ekspeditu
  • Zamjena voditelja

Potrebni uvjeti:

  • Informatička pismenost
  • Spremnost na timski rad i dobre komunikacijske vještine
  • Preuzimanje odgovornosti
  • Dobro znanje engleskog jezika

Što nudimo:

  • Motivirajuću i sigurnu okolinu u kojoj možeš razviti svoj potencijal
  • Stabilna primanja uz stimulacije i nagrade
  • Stabilno dugoročno zaposlenje

Mjesto rada: Pazin

Sjedište firme: Pazin

Ukoliko ste zainteresirani za ponuđeno radno mjesto molimo da nam pošaljete životopis putem linka za prijavu.

Natječaj je otvoren do popunjenja radnog mjesta.
Kontaktirat ćemo isključivo kandidate koji ispunjavaju tražene uvjete natječaja!

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 6.176,54 kuna (819,77 EUR).