Pošalji prijatelju

Referent sustava kvalitete (m/ž)

Pazin

Rok prijave:

Pisinium d.o.o., poduzeće za proizvodnju trajnih suhomesnatih proizvoda raspisuje natječaj za otvoreno radno mjesto:

Biti djelatnik sustava kvalitete jedno je od najdinamičnijih poslova unutar poduzeća Pisinium. Glavni zadaci traže od osobe čestu prisutnost uz linije za pakiranje i proizvodnje kao kontrola procesa i kvalitete proizvoda. Od osobe se očekuje samoinicijativa u radu, osjećaj odgovornosti i potreba za konstantnim unaprjeđenjem sustava.

Opis posla uključuje sljedeće zadatke:

  • Vođenje djelatnika sanitacije i unaprjeđenje SSOP- postupka
  • Kontrola čistoća pogona
  • Kontrola proizvoda na pakiranju (svakodnevna organoleptika)
  • Kontrola dokumentacije - svih zapisa pakiranja, transporta i ostalih procesa
  • Nadzor nad KKT i KM (kritične kontrole točke i kontrolne mjere)
  • Suradnja s svim odjelima i rad na unaprjeđenju sustava
  • Edukacije novo zaposlenih i ostalih djelatnika
  • Rad prema zahtjevima IFS – food sustava

Cilj sustava kvalitete je stalno unprijeđenje sustava te praćenje svih procesa kako unutar poduzeća, tako i vanjskog okruženja uz implementaciju novih rješenja za poboljšanje rada i poslovanja.

Potrebni uvjeti:

  • Minimalno radno iskustvo na relevantnom poziciji od min. 1 godina
  • Sposobnost rada na voditeljskom i operativnom nivou
  • Visoki stupanj samoinicijative, odlučnosti u timu orijentiranom na rast
  • Dobro znanje engleskog jezika

Što nudimo:

  • Mogućnost napredovanja
  • Vanjske edukacije i usavršavanje
  • Motivirajuću i sigurnu okolinu u kojoj možeš razviti svoj potencijal
  • Stabilna primanja uz stimulacije

Mjesto rada: Pazin

Sjedište firme: Pazin

Ukoliko ste zainteresirani za ponuđeno radno mjesto molimo da nam pošaljete životopis putem linka za prijavu.

Natječaj je otvoren do popunjenja radnog mjesta.
Kontaktirat ćemo isključivo kandidate koji ispunjavaju tražene uvjete natječaja!

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 6.250,69 kuna (829,61 EUR).