Pošalji prijatelju

Djelatnik u doradi / pismoslikar za ljepljenje folija (m/ž)

Sesvete

Rok prijave:

Vektor Grupa d.o.o., jedno je od vodećih poduzeća na području tiska velikih formata, izradi svjetlećih reklama i custome made reklamnih proizvoda na području RH i regije.

Poduzeće zapošljava bliže 50 djelatnika uz vlastiti razvojni i proizvodni pogon.

Opis posla

- poslovi proizvodnje i dorade na području reklamne industrije
- izrada i montaža svijetlećih reklama
- poslovi dorade otisnutih materijala
- ljepljenje PVC samoljepljivih folija
- montaže i povremeni rad na području cijele RH i regije

Osim osnovnih zadataka potrebno je stalno osobno usavršavanje.

Uvjeti

Potrebne kvalifikacije:
- poznavanje rada s ručnim alatima
- pedantnost
- iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimalno 2 godine
- fleksibilnost i komunikativnost
- želje za samorazvojem i napredovanjem
- primjena stečenih iskustava radi povećanja produktivnosti
- vozačka dozvola: min. B kategorije

Potrebne godine iskustva:

2

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Ako ste zainteresirani za opisano radno mjesto nudimo Vam:
- redovita primanja uz bonuse
- mogućnost napredovanja
- rad u dinamičnom i motivirajućem timu
- izvan prosječna primanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 6.518,55 kuna (865,16 EUR).