Pošalji prijatelju

Samostalni računovođa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

- Neodređeno s probnim rokom od 6 mjeseci -

Opis poslova:

Tražimo osobu koja će svojim osobnim i profesionalnim kvalietama doprinijeti razvoju naše organizacije, te koja posjeduje iskustvo i vještine potrebne za samostalno obavljanje računovodstvenih poslova društva iz sektora turizma.

Specifikacija posla:

  • samostalno obavljanje knjigovodstvenih i računovodstvenih poslova
  • izrada obračuna i sastavljanje mjesečnih prijava PDV-a
  • izrada i predaja statističkih, poreznih i financisjkih izvješća
  • obračun plaća, honorara i ugovora o djelu te izrada i predaja zakonom propisanih izvještaja
  • kontrola knjiženja
  • obračun i knjiženje amortizacije, kamata, tečajnih razlika i razgraničenja
  • drugi računovodstveni poslovi

Iskustvo:

  • radno iskustvo u računovodstvu od minimalno 2 godine
  • znanje i vještine nužne za samostalno vođenje cjelokupnog procesa računovodstva (financijsko, kadrovsko, materijalno, OS, dobro poznavanje poreznih i zakonski propisa)
  • poželjno iskustvo rada u Diventa računovodstvenom software-u, nije uvjet
  • poznavanje i iskustvo u korištenju Microsoft Office (Word, Excel)
  • poželjno znanje engleskog jezika

Ostali uvjeti:

  • razumijevanje financija
  • šire znanje iz područja računovodstvenih poslova
  • poznavanje i praćenje svih poreznih i ostalih propisa vezanih uz poslovanje
  • dobro poznavanje HSFI
  • sklonost timskom radu
  • ustrajnost, dinamičnost i komunikativnost
  • pouzdanost, predanost i točnost u poslu
  • analitičan i organiziran pristup poslu
  • informatička pismenost

Što nudimo:

  • dopunsko zdravstveno osiguranje ili sistematski pregled
  • klizno radno vrijeme
  • stručno usavršavanje
  • kolegijalna atmosfera
  • izazovan posao u mladom i dinamičnom timu
  • mogućnost napredovanja

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 6.176,54 kuna (819,77 EUR).