Pošalji prijatelju

Liječnik specijalist ortopedije (m/ž)

Matulji

Rok prijave:

  • Specijalna bolnica dr. Nemec
  • Adresa: Cesta Dalmatinskih brigada 30/a, 51211 Matulji

Opis posla

Specijalna bolnica za ortopediju i opću kirurgiju dr. Nemec, u Matuljima, zbog proširenja tima i povećanja obima poslovanja traži – liječnika specijalistu ortopedije (m/ž).

Broj traženih radnika: 1

Uvjeti

- završen integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine, VSS medicinski fakultet
- položen stručni ispit
- odobrenje za samostalan rad (licenca)
- položen specijalistički ispit iz ortopedije, uža specijalnost nije uvjet
- dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- znanje rada na računalu (MS Office, Outlook)
- interes za praćenje novih trendova i tehnologija
- točnost, predanost u radu i proaktivnost, odgovornost, profesionalnost
- vozačka dozvola B kategorije
- prednost imaju kandidati s prethodnim višegodišnjim iskustvom u samostalnom obavljanju poslova liječnika specijaliste ortopedije
- poželjno radno iskustvo od minimalno 2 godine u samostalnom obavljanju poslova liječnika specijaliste ortopedije

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke, MBA, Doktorat

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Outlook, MS Office

Što nudimo

Način rada: smjenski rad

Radno vrijeme: puno radno vrijeme

Što nudimo:
- visoko profesionalno radno okruženje u renomiranoj ortopedskoj bolnici
- stimulativna primanja
- mogućnost nagrade djelatniku za postignute rezultate
- kontinuirana edukacija i napredovanje

Uz prijavu na natječaj kandidati trebaju dostaviti sljedeće dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja:
- zamolbu
- životopis
- presliku diplome
- presliku uvjerenja o položenom specijalističkom ispitu
- presliku odobrenja za samostalni rad

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 6.147,47 kuna (815,91 EUR).