Pošalji prijatelju

Prodavač (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Žabac Food Outlet je maloprodajni lanac vrhunskih proizvoda uz najpovoljnije cijene. Naša misija je ponuditi vrhunske brendove po izrazito povoljnim cijenama cijelu godinu u naših 6 zagrebačkih dućana.

Cilj nam je širiti se i dalje, ne samo kroz broj maloprodajnih jedinica, već i kroz asortiman koji imamo u ponudi. Mi u Žabac Food Outletu vjerujemo da ono što je dobro može biti još bolje, zato uobičajene stvari radimo neuobičajeno dobro.

Budi i ti dio tima Žabac Food Outlet’a.

Opis posla

Prodavač u Žabac Food Outletu je zadužen za:
- usluživanje kupaca i rad na blagajni
- slaganje robe i punjenje polica
- održavanje urednosti prodajnog prostora

Mjesto rada: Zagreb - Trešnjevka, Importanne centar, Kvatrić, Novi Zagreb, Črnomerec.

Uvjeti

Naš idealan kandidat je:
- srednjoškolskog obrazovanja
- odlikuje ga ljubaznost i usmjerenost na kupca
- pouzdan je i prilagodljiv
- želi raditi u timu koji jako pazi na svoje ljude
- ima iskustvo rada u trgovini

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

- redovna primanja
- plaćene putne troškove
- plaćene sve dodatke na eventualni prekovremeni rad
- slobodnu svaku nedjelju i neradni dan
- mogućnost napredovanja u Zamjenika i/ili Voditelja dućana sa izrazito stimulativnim primanjima
- izrazito motivirajuću radnu atmosferu

Ako smo Vas zainteresirali, molimo Vas da svoje ponude pošaljete putem linka za prijavu najkasnije do 14.10.2022.

Kontaktirati ćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 5.797,68 kuna (769,48 EUR).