Pošalji prijatelju

Specijalist za tehničku podršku na terenu (m/ž)

Osijek, Rijeka

Rok prijave:

  • Telemach Hrvatska d.o.o.

SPECIJALIST ZA TEHNIČKU PODRŠKU NA TERENU (m/ž)

U potrazi smo za organiziranom i dinamičnom osobom koja će se pridružiti našem odjelu Poslovne prodaje u Osijeku i Rijeci na poziciji Stručnog suradnika za tehničku podršku na terenu. U sklopu ove pozicije, imat ćeš priliku raditi na najnovijim telekomunikacijskim tehnologijama i aktivno pratiti trendove.

Opis posla:

  • pružanje tehničke podrške na terenu ostalim Odjelima u svrhu održavanja OT infrastrukture i testiranja usluga OT-a
  • Proaktivno održavanje i tehnička podrška na terenu za poslovne korisnike
  • Provjera tehničkih mogućnosti na korisničkim lokacijama za potrebe realizacije usluga
  • Komunikacija s korisnikom oko pripreme podataka za realizaciju usluga ili otklon smetnji
  • Konfiguracija, instalacija i održavanje terminalne opreme
  • Operativna podrška i regularna suradnja sa drugim Odjelima u procesima pružanja usluga i otklonu smetnji
  • Održava i popisuje korisničku opremu i operativno upravlja inventurom korisničke opreme
  • Izvršava ostale aktivnosti sukladno potrebama i procesima upravljanja vršnim opterećenjima

Uvjeti

Uvjeti:
  • SSS / VŠS (tehničkog usmjerenja)
  • Dobro poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje telekomunikacijskih tehnologija: xDSL, Ethernet
  • MS Office paket
  • TCP/IP mrežne komunikacije
  • Vozačka dozvola B kategorije
Dodatna znanja (prednost):
  • CISCO certificate (CCNP, CCNA)

Nudimo:

  • Rad za jednu od vodećih telekomunikacijskih kompanija
  • Mogućnost napredovanja i učenja putem razmjene znanja i edukacija
  • 24 dana godišnjeg odmora i dodatni dani s obzirom na ukupni radni staž
  • Policu dodatnog zdravstvenog osiguranja s uključenim sistematskim pregledom
  • Službeni automobil na korištenje 0/24 h
  • Pokućni Internet na korištenje
  • Službeni mobitel na korištenje
  • Popust na naše usluge
  • Suradnju s Multisportom
  • Prijateljsku, suradničku i timsku atmosferu.

Ako se prepoznaješ u navedenom opisu, pošalji svoj životopis putem linka za prijavu najkasnije do 04.12.2022.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 10.006,04 kuna (1.328,03 EUR).