Pošalji prijatelju

Key Account Manager (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Spinnaker distribucija d.o.o
  • Adresa: Slavonska avenija 24/6, 10000 Zagreb

Hrvatskoj od 2016 godine. Comtrade Group je vodeća IT tvrtka u Jugoistočnoj Europi, osnovana je 1990 i specijalizirana u području softverskih rješenja, integracije sustava i distribuciji hardvera. Comtrade Group ima 21 ured u 16 zemalja diljem Europe, Azije i Sjeverne Amerike.

Comtrade distribucija je distributer produkata informatičke tehnologije, potrošačke elektronike u Jugositočnoj Europi. Tvrtka u Hrvatskoj distribuira brandove GoPro, Tesla, DJI, Kingston, Toshiba, Segway i druge.

Opis posla

Spinnaker Distribucija Hrvatska širi svoje aktivnosti na hrvatskom tržištu i traži kvalificiranog kandidata (m/ž) da nam se pridruže na poziciji:

Opis posla:
- fokusiranje na postizanje prodajnih ciljeva
- učinkovito komuniciranje s partnerima
- pripremanje i praćenje ponude i promocije
- izrada marketinških planova s ciljem povećanja prodaje, prisutnosti tvrtke i svijesti o robnoj marki
- pregovaranje i dizajniranje privlačne maloprodajne izglede koji ističu robnu marku i izgled tvrtke
- izgrađivanje snažnih odnosa s klijentima kako biste razvili postojeće poslovanje i pridobili nove klijente
- pokrećite račune i aktivno razvijajte prilike za proširenje prodaje proizvoda unutar postojećih klijenata (prodaja i dodavanje novih kategorija i marki)
- zahtjev, obrada i analiza izvješća o prodaji i zalihama od partnera, slanje prijedloga narudžbi i održavanje navedenog u asortimanu
- analizirajte tržište (cijene, konkurenti, prisutnost naših proizvoda itd.)
- surađujte s članovima tima (upravljanje proizvodima, financije, logistika, sjedište)
- izrada tjednih i mjesečnih izvješća o aktivnostima
- organizirati planiranje poslovanja s partnerima na tromjesečnoj i godišnjoj razini i pratiti ispunjenje

Uvjeti

Ključne kvalifikacije:
- minimalno iskustvo od 3 godine na istim ili sličnim poslovima
- poznavanje marketinga i promocije u B2B okruženju
- analitičke i organizacijske vještine
- izvrsne komunikacijske i prezentacijske vještine
- dobro poznavanje engleskog jezika
- vozačka dozvola

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- uzbudljiv i izazovan posao u konkurentskom okruženju
- osobni razvoj i obrazovanje
- suradnja s vodećim svjetskim brandovima
- dobra radna atmosfera u profesionalnom i ambicioznom timu
- konkurentan i temeljit paket nagrađivanja

Da biste se prijavili, pošaljite svoj životopis i motivacijsko pismo putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 5.797,68 kuna (769,48 EUR).