Pošalji prijatelju

Solar Solution Manager (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Spinnaker distribucija d.o.o
  • Adresa: Slavonska avenija 24/6, 10000 Zagreb

Hrvatskoj od 2016 godine. Comtrade Group je vodeća IT tvrtka u Jugoistočnoj Europi, osnovana je 1990 i specijalizirana u području softverskih rješenja, integracije sustava i distribuciji hardvera. Comtrade Group ima 21 ured u 16 zemalja diljem Europe, Azije i Sjeverne Amerike.

Comtrade distribucija je distributer produkata informatičke tehnologije, potrošačke elektronike u Jugositočnoj Europi. Tvrtka u Hrvatskoj distribuira brandove GoPro, Tesla, DJI, Kingston, Toshiba, Segway i druge.

Opis posla

Spinnaker Distribucija Hrvatska širi svoje aktivnosti na hrvatskom tržištu i traži kvalificiranog kandidata (m/ž) da nam se pridruže na poziciji:

Opis posla:
- napraviti analizu tržišta i predložiti prodajnu strategiju / plan proizvoda u odgovornom području
- planiranje proizvoda, analiza tehničke potražnje / funkcije proizvoda / licence tržišta odgovornog područja
- analizirati trend razvoja tržišta solarnih invertera u odgovornom području
- analiza strategije/operacije natjecatelja u odgovornom području
- provjera tehničkog rješenja s optimizacijom kupca i rješenja kako bi se osigurala vrhunska prednost
- projektiranje solarnog rješenja prema zahtjevu kupca
- organizirajte i vodite tehničke sastanke s kupcem
- podrška projektnom nadmetanju pripremom sastavnica/narudžbenica za praćenje ponude, održavanjem projektne dokumentacije, odgovaranjem na upite unutarnjih i vanjskih kupaca

Uvjeti

Ključne kvalifikacije:
- diploma prvostupnika elektrotehnike
- poželjno je najmanje 5 godina iskustva na poziciji tehničke prodaje ili EPC iskustva
- jake analitičke vještine, usmjerenost na detalje i snažne komunikacijske vještine
- iskustvo u industriji solarnih invertera je prednost
- razumijevanje razvoja i trendova energetske industrije,
- poznavanje energetskih politika, smjera razvoja tržišta, industrijskih/standardnih organizacija
- tečno govori engleski i hrvatski, pismeno i usmeno

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- uzbudljiv i izazovan posao u konkurentskom okruženju
- osobni razvoj i obrazovanje
- suradnja s vodećim svjetskim brandovima
- dobra radna atmosfera u profesionalnom i ambicioznom timu
- konkurentan i temeljit paket nagrađivanja

Da biste se prijavili, pošaljite svoj životopis i motivacijsko pismo putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 7.008,19 kuna (911,23 EUR).