Agent za video identifikaciju na njemačkom i/ili francuskom jeziku (m/f)

Zagreb, Osijek

Rok prijave:

Media One d.o.o. pomaže drugim poduzećima u poboljšanju njihove korisničke podrške, obavlja inbound i outbound pozive te preuzima poslove registracije i videoidentifikacije u telekomunikacijama. Naš cilj je našim klijentima pružiti najbolje rješenje korisničke podrške za njihovo poduzeće i zajedničkim djelovanjem povećati kvalitetu poslovanja i lojalnost korisnika. Rastuće smo poduzeće i težimo k daljnjem razvoju vlastitog poslovanja i korištenju novih tehnologija. U suradnji s domaćim i europskim klijentima razvili smo razumijevanje različitih tržišta te pratimo i implementiramo nove trendove u poslovanju i savjetovanju klijenata.

Opis posla

- svakodnevna komunikacija s novim korisnicima
- provjeravanje identifikacijskih dokumenata putem videopoziva
- isključivo se rade pozivi podrške korisnicima, nema prodajnih poziva

Uvjeti

Kvalifikacije:
- napredna verbalna komunikacija na francuskom i/ili njemačkom jeziku
- osnovno znanje korištenja računala

Jezici:

Francuski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno), Njemački (razina govora - napredno, razina pisma - napredno), Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Što nudimo

- bonus dobrodošlice
- bonusi
- prijevoz
- mogućnost napredovanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).