Pošalji prijatelju

Samostalni komercijalist za ključne kupce (m/ž)

Zadar

Rok prijave:

Aluflexpack novi d.o.o. sa svojim povezanim poslovnim subjektima čini Aluflexpack Grupu koja je integrirana u austrijsku grupu Montana Tech Components. Glavna poslovna djelatnost je proizvodnja fleksibilne ambalaže i prerada aluminijske folije, papira i savitljivih filmova. Više na: www.aluflexpack.com

POGON ZADAR - 1 IZVRŠITELJ

UKOLIKO TRAŽITE:

  • Dugoročne izazove u brzorastućem proizvodnom okruženju
  • Mogućnost brzog napredovanja i osobnog razvoja u internacionalnom okruženju
  • Stabilan posao i konkurentnu plaću
  • Zanimljive projekte i dinamične uvjete rada

TE POSJEDUJETE:

  • Organizacijske i analitičke vještine
  • Fleksibilnost i komunikativnost
  • Pozitivan stav i kreativan duh

ALUFLEXPACK
nudi jedinstvenu priliku i mogućnost učenja i rada u vrhunskoj proizvodnoj djelatnosti!

UVJETI:

  • VŠS ili VSS - poželjno ekonomske ili tehničke struke;
  • Prednost radno iskustvo najmanje 3 godine na sličnim ili istim poslovima međunarodne ili domaće B2B prodaje u ambalažnoj ili FMCG industriji (iskustvo u proizvodnoj djelatnosti prednost);
  • Poznavanje sustava upravljanja kvalitetom, ISO i HACCP prednost;
  • Izvrsno poznavanje rada u MS Office programima (osobito Excel, Word i Power Point);
  • Prednost poznavanje rada u Microsoft Dynamics NAV (Navision) ili drugom ERP sustavu;
  • Strani jezici: napredno znanje talijanskog i/ili njemačkog jezika i engleskog jezika u govoru i pismu (iskusni korisnik C1) je uvjet;
  • Vozačka dozvola B kategorije.

OPIS POSLA:

  • Odgovoran za: generiranje prodaje i ostvarenje godišnjih planova prodaje uz planirane troškove;
  • Za ugovaranje uvjeta poslovanja s kupcima, izradu godišnjeg ugovora /ponuda te izvršenje uvjeta iz poslovnih ugovora s kupcima;
  • Vodi i koordinira izradu uzoraka za kupca;
  • Za razinu zaliha gotovih proizvoda i krutog repromaterijala za potrebe kupaca za koje je odgovoran te kontinuirano smanjenje/rješavanje zaliha po starosnoj strukturi u koordinaciji s PF Podrškom kupcima;
  • Za savjesno naručivanje krutog repromaterijala u koordinaciju s odjelom Plana i PF Nabave;
  • Pravovremeno izvještavanje o kupcima i tržištu (prognoze, zalihe, bonusi, provizije, troškovi, reklamacije, trendovi i novosti na tržištu i sl.);
  • Smanjenje rizika poslovanja – pravovremeno pružanje svih potrebnih informacija (proizvodi/kupci/materijali) svima u lancu (Proizvodnja/ Nabava /Tehnologija....) s ciljem optimiranja poslovanja i minimiziranja potencijalnih rizika za kompaniju;
  • Osiguranje plaćanja od strane kupaca; održavanje kontakta s postojećim i potencijalnim kupcima (ured/putovanja);
  • Istražuje i analizira trendove na tržištu, zahtjeve i upite kupaca, poteze konkurencije te uočava nove potencijale na tržištu;
  • Nadgleda i neposredno rukovodi operativnim dijelom posla u svojoj domeni.

PRIJAVA KANDIDATA:

Molimo da cijenjene ponude s motivacijskim pismom i životopisom proslijedite putem linka za prijavu do 29.01.2023.

Napomena: poziv u daljnji selekcijski postupak uputiti ćemo samo kandidatima koji odgovaraju traženim uvjetima iz natječaja i za koje ocijenimo da postoji realna šansa utemeljenja suradnje. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje i nove prilike za Aluflexpack novi suradnjom. Sve pristigle prijave pohranit ćemo u našoj internoj bazi podataka, osim ukoliko se ne slažete što molimo da naglasite prilikom prijave na natječaj.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).