Pošalji prijatelju

Predstavnik u kampu / Campsite representative (m/f)

Poreč, Novigrad, Rovinj, Vrsar, Umag

Rok prijave:

  • EASY A TENT d.o.o. za trgovinu i iznajmljivanje kamping opreme, turistička agencija
  • Adresa: Stankovićeva 26, 52100 Pula
  • Web: https://www.easyatent.com/

Easy a tent nudi bogato opremljene luksuzne šatore i mobilne kućice u vrhunskim kampovima u Hrvatskoj. Luksuzno kampiranje u Easy a Tent šatorima jamči odmor u dobro održavanom smještaju, gdje djelatnici naše tvrtke pružaju gostima vrhunsku uslugu.

Naš cilj:
- Zadovoljni gosti
- Ispunjenje svih očekivanja gosta dobivenih putem brošura i web stranice
- Stvaranje pozitivnog dojma gostiju o Hrvatskoj

Easy a tent offers richly equipped luxury tents and mobile homes in top camps in Croatia. Luxury camping in Easy a tent accommodation guarantees a holiday in well-maintained accommodation, where guests are provided with excellent service by employees of our company.

Our goal:
- Satisfied guests
- Meet every guest expectation gained through brochures and websites
- Giving guests a positive impression of Croatia

Opis posla

Željeli bismo iskoristiti vaše društvene vještine. Što očekujemo od vas?
- Da goste dočekate i podržavate na prijateljski način tijekom njihovog boravka u kampu
- rješavanje manjih tehničkih poteškoća ako se pojave tijekom boravka gosta
- Ako gost ima pitanje, da ste spremni sa zadovoljavajućim odgovorom
-da možete dobro raditi u timu, kako sa zaposlenicima kampa, tako i s izravnim kolegama (tehnička služba, ured i menadžment)
- da razmišljate i djelujete na način koji je usmjeren prema rješavanju problema
- Da ste voljni pripremiti smještaj za goste

We would like to make use of your social skills. What do we expect from you?
- That you receive and guide the guests in a friendly manner during their stay at the campsite
- If there are small technical problems that you will solve
- If a guest have a question that you are open to answering it
- You can work well in a team, both with the campsite employees and direct colleagues (technical service, office and management)
- You think and act in a problem-solving way
- That you are willing to prepare the accommodations for the guests

Uvjeti

- Komunikativnost
- Snalažljivost
- Samostalnost u radu
- Odgovornost
- Marljivost
- Proaktivnost
- Timski igrač
- Fleksibilnost
- Poznavanje engleskog i/ili njemačkog jezika u govoru i pisanju

- Communicativeness
- Resourcefulness
- Independence in work
- Responsibility
- Diligence
- Proactivity
- Team player
- Flexibility
- Knowledge of English and / or German in speech and writing

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno), Njemački (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vještine:

Komunikativnost, Timski rad, Samostalnost, Proaktivnost, Snalažljivost, Odgovornost

Što nudimo

- Ugovor na razdoblje od tri ili više mjeseca u razdoblju od Travnja do Rujna
- Dobra mjesečna plaća uz radni tjedan od pet dana (moguće iznimke)
- Ugodna radna atmosfera u timu koji je zajedno s vama spreman za optimalnu uslugu prema gostu
- Besplatan smještaj (šator) kao mjesto stanovanja
- Mogućnost provizije za direktnu prodaju i dodatni angažman
- Službeni telefon, laptop, bicikl i radna odjeća

- A contract for a period of three or more months in the period from April to September
- A good salary per month with a working week of five days (exceptions possible)
- A pleasant working atmosphere in a team, which together with you is ready for optimal service
- A free accommodation (bungalow tent) as living place
- Commission options on directs bookings and extra work
- A company telephone, laptop, bicycle and work clothes

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).