Pošalji prijatelju

Radnik u proizvodnji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Adoro je mlada, inovativna, a danas već i renomirana firma koja se bavi proizvodnjom i distribucijom dekorativnih, aluminijskih ulaznih vrata, usmjerena isključivo na tržišta zapadne Europe. Poslovna zgrada i proizvodni pogon smješteni su na zajedničkoj lokaciji Lučko (Blato) u Zagrebu.

Firma je s razvojem svojih proizvoda i vlastitom proizvodnjom krenula prije 10ak godina i od tada konstantno bilježi rast svog poslovanja. Kontinuirani rast poslovanja stvara potrebu za širenjem proizvodnje pa tako i povećanjem broja zaposlenika. Firma stoga ima stalnu potrebu da zapošljavanjem popunjava novonastala radna mjesta.

Opis posla

Rad u pogonu na strojevima za izradu dijelova aluminijske stolarije i rad u pogonu na sklapanju aluminijske stolarije.

Uvjeti

Radno iskustvo nije potrebno ako je osoba motivirana te željna raditi i učiti.

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Što nudimo

- rad u motivirajućoj sredini
- siguran i stabilan posao
- redovita i stimulativna primanja (uskrsnica, božićnica)
- mogućnost usavršavanja i napredovanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).