Pošalji prijatelju

Komercijalist prodaje HoReCa (m/ž)

Primorsko-goranska županija, Istarska županija

Rok prijave:

Tvrtka Nikas d.o.o. više od 30 godina zastupa priznate europske i svjetske prehrambene brandove te je izgradila ugled uspješnog distributera i pouzdanog partnera.

Opis posla

Ako želite postati dio tima pred kojim su novi izazovi i nove pobjede, ne bojite se učiti i raditi te stalno napredovati i osobno se usavršavati, ako želite raditi u ugodnom okruženju i imati kvalitetne uvjete rada te za svoj angažman želite biti adekvatno nagrađeni te ako jako volite hranu, onda ste upravo vi osoba uz čiju ćemo pomoć ostvariti zacrtane ciljeve. I zato se jako radujemo vašoj prijavi za radno mjesto:

Komercijalist prodaje HoReCa (m/ž).

Vaše dužnosti/opis posla:
- obilazak zadanog terena  i prodaja trgovačke robe iz HoReCa asortimana Nikas d.o.o.
- obilazak postojećih kupaca i pronalazak novih poslovnih partnera
- praćenje konkurencije na tržištu
- davanje prijedloga za razvoj poslovanja s kupcima
- redovito izvještavanje o obavljenim i planiranim aktivnostima

Kandidat će biti zadužen za teren Primorsko – goranske županije i Istarske županije.

Uvjeti

- iskustvo u prezentaciji, poslovnom pregovaranju i prodaji prehrambenih proizvoda u HoReCa kanalu prodaje
- analitičnost i točnost u izvršavanju zadanih zadataka te vođenju evidencije o kupcima na dodijeljenom terenu
- samostalnost i odgovornost te skonost preuzimanju inicijative u razvoju prodaje
- izražene komunikacijske vještine
- profesionalna odgovornost
- specijalistička naobrazba u području gastronomije
- ljubav prema hrani te praćenje trendova u gastronomiji

Od kandidata očekujemo:
- samostalnost, pregovaračke i komunikacijske vještine
- orijentacija na postizanje ciljeva i vrhunskih rezultata
- visok stupanj angažiranosti

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- na određeno, uz mogućnost stalnog radnog odnosa
- pozitivno i dinamično okruženje
- stabilnu radnu poziciju
- rad u profesionalnom okruženju
- rad u jednoj smjeni

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).