Pošalji prijatelju

Suradnik za informatiku (m/ž)

Velika Gorica

Rok prijave:

  • HAVAS - Zemaljske usluge d.o.o.
  • Adresa: Ulica Rudolfa Fizira 1, 10410 Velika Gorica

Opis posla

Tražimo Suradnika za informatiku koji će se pobrinuti za sve naše IT potrebe. Biti ćete odgovorni za instaliranje ili nadogradnju komponenti, postavljanje softvera, pomoć u mrežnoj administraciji i rješavanje svih problema s IT podrškom.

Da biste bili uspješni kao Suradnik za informatiku, trebali biste imati detaljno znanje o različitim tehnologijama računalnog hardvera i softvera.

Opis posla:
- instalacija novih softverskih i hardverskih komponenti
- redovito praćenje IT sustava kako biste osigurali da ispunjavaju potrebne zahtjeve
- pomoć u zadacima mrežne administracije
- osiguravanje sigurne i zaštićene pohrane podataka
- rješavanje svih problema suradnika sa svojim IT sustavima i softverom
- edukacija suradnika o mrežnoj sigurnosti i najboljim praksama za korištenje računala
- podrška svakodnevnom radu naše računalne mreže

Uvjeti

- VŠS ili stručni prvostupnik / VSS ili magistar struke, poželjna je diploma informatike ili srodnog područja
- najmanje 1 godine radnog iskustva
- snažne analitičke, dijagnostičke vještine i vještine rješavanja problema
- dobra komunikacijska sposobnost, pismena i usmena
- privlačan, profesionalan stav
- znanje engleskog jezika

Uz pisanu zamolbu obavezno priložiti:
- životopis
- presliku osobne iskaznice
- svjedodžbu o završenoj školi
- važeće uvjerenje o nekažnjavanju
- ispis staža iz HZMO-a

Nepotpune i nepravovremene molbe neće se razmatrati.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili pisanim putem.

Kontakt podaci

Pismo:

HAVAS – Zemaljske usluge d.o.o., Ulica Rudolfa Fizira 1, 10410 Velika Gorica, Služba ljudskih potencijala, s naznakom "Suradnik za informatiku"

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- rad na određeno vrijeme u punom radnom vremenu, uz mogućnost produljenja ugovora na neodređeno vrijeme
- stabilna primanja uz dodatne isplate (regres, nagrada za radne rezultate, bon za Uskrs i Božić, novčani dar za rođenje djeteta, te druge jednokratne isplate)
- subvencioniranu prehranu
- parking
- Multisport karticu

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).