Pošalji prijatelju

Novinar portala za mlade (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Nova TV je uspješna i moderna komercijalna televizija koja okuplja mladi i iskusni tim medijskih profesionalaca. Strategija kompanije je multimedijalna platforma – sinergija televizije i interneta.

Dinamično radno okružje osiguravaju vrhunska tehnologija, inovativni pristup i izazovi suvremenog medijskog tržišta. U našoj tvrtki gradimo ugodnu radnu atmosferu i povjerenje zaposlenih pružajući im kontinuiranu mogućnost stjecanja novih znanja, vještina i napredovanja.

Opis posla

Novinar portala za mlade (m/ž) dio je mlade redakcije koja je stvorila te i dalje oblikuje internetski portal namijenjen studentskoj populaciji.

Tražimo novog člana tima kojemu su dobro poznate boljke i prednosti studentskog života, koji je brz i točan na tipkovnici te kojemu ne nedostaje tema i ideja o kojima bi pisao.

Nije potrebno imati prethodno radno iskustvo jer je postojeći tim tu za pomoć i podršku u uhodavanju u posao, a prednost će imati osobe s izraženim interesom, entuzijazmom i željom za radom u ovom području.

Opis posla:
- pisanje i opremanje članaka za studentski portal MojFaks.hr
- predlaganje tema i sadržaja koji su relevantni i aktualni za studensku populaciju
- istraživanje tema, prikupljanje podataka i provjera relevantnosti informacija u sklopu određene teme
- povremeno terensko istraživanje te pronalazak i intervjuiranje relevantnih izvora informacija

Lokacija rada: Buzinski krči 1, Zagreb-Buzin.

Uvjeti

- završen diplomski studij (ili apsolventska godina) novinarstva ili drugog društvenog usmjerenja
- mogućnost rada na puno radno vrijeme (40 h tjedno)
- izražen interes za teme iz studentskog života, zanimljivosti i problematiku vezane za iskustvo studiranja
- poznavanje i kontinuirano praćenje novosti, aktualnih događaja i društvene scene u akademskoj zajednici
- visoka razina poznavanja pravopisa i gramatike hrvatskog jezika
- visoka razina poznavanja engleskog jezika
- mogućnost rada s kratkim rokovima i odgovornost prema radnim zadacima
- društvena, komunikativna i ambiciozna osoba

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Jezici:

Hrvatski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)

Što nudimo

- rad u mladom timu, dinamičnom okruženju i kreativnoj industriji
- mogućnost usavršavanja i profesionalnog razvoja te učenja od iskusnijih kolega
- ugodna radna atmosfera
- vrsta zaposlenja: ugovor na određeno vrijeme uz mogućnost produženja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).