Pošalji prijatelju

Serviser aparata za kavu i vodu (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Vodeća smo kompanija na području RH u segmentu proizvodnje i distribucije vode pakirane u spremnicima od 18,9 L te pripadajućih aparata za vodu, koja uspješno posluje više od 20 godina. Upravo smo završili ciklus izgradnje nove proizvodno-upravne zgrade, te modernizacije proizvodnog parka ulaganjem u najsuvremeniju opremu.

Opis posla

S ciljem jačanja tima i nastavka ekspanzije na tržištu, u potrazi smo za osobom koja će preuzeti poziciju:

Serviser aparata za kavu i vodu (m/ž).

Aparati za kavu (stolni aparati za kavu na kapsule):
- provjera funkcionalnosti aparata za kavu na kapsule
- pročišćavanje sistema od naslaga kamenca
- prema potrebi servisni zahvati popravaka i izmjena komponenti na konstruktivnim dijelovima aparata, el. instalacijama, instalacijama za vodu, sistemu za zagrijavanje vode i grupi za prihvat kapsula sa kavom
- čišćenje kompletnog aparata
- vođenje prateće dokumentacije servisa (izvještaji servisiranih aparata, radni nalozi, evidencija potrošnje dijelova, i sl.)

Aparati za vodu u bocama od 18,9 L:
- pred pranje aparata od nečistoća
- vizualna kontrola stanja aparata
- provjera električnih instalacija
- provjera kompletne instalacije za vodu
- provjera sistema hlađenja vode za vrijeme rada uređaja
- provjera sistema zagrijavanja vode za vrijeme rada uređaja
- prema potrebi servisni zahvati na konstruktivnim dijelovima aparata, el. instalacijama, instalacijama za vodu, sistemu za hlađenje i zagrijavanje vode
- frigo mehanika – popravak sistema za hlađenje, izmjena radne tvari

Mjesto rada: Zagreb - Lučko.

Uvjeti

- poželjno završeno obrazovanje tehničkog smjera
- poželjno prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- pedantnost u poslu

Što nudimo

- povoljnu priliku rada u uspješnom hrvatskom poduzeću
- mogućnost osobnog napredovanja i poticajna primanja
- radni odnos na neodređeno vrijeme uz probni rok

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).