Pošalji prijatelju

Mlađi interni revizor (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Ured za podršku d.o.o.
  • Adresa: Buzinski prilaz 10, 10010 Zagreb

Više od desetljeća pružamo punu poslovnu podršku svim članicama M SAN grupacije u Hrvatskoj i susjednim zemljama, što uključuje savjetovanje u poslovnom upravljanju, IT podršku, računovodstvo, financije, kontroling, internu reviziju i ljudske resurse, kao i ostale funkcije podrške i upravljanja poslovanjem. Primarni cilj nam je pravovremeno i kvalitetno osiguravanje preduvjeta za uspješno poslovanje svake pojedine članice naše Grupacije te u skladu s tim kontinuirano jačamo naše ključne kompetencije. U našem uspješnom timu Interne revizije tražimo savjesnu i motiviranu kolegicu ili kolegu koji će nam se pridružiti na poziciji:

Zagreb

Opis posla odnosi se na sudjelovanje u:

  • pripremi godišnjeg plana rada interne revizije,
  • pripremi i reviziji poslovnih procesa i aktivnosti,
  • reviziji sustava i uspješnosti poslovanja te kontroli usklađenosti,
  • savjetovanju i poboljšanju djelotvornosti upravljanja rizicima, kontrole i odgovornog upravljanja,
  • izradu izvještaja o provedenim revizijama, procjenu rizika revidiranih poslovnih procesa te prijedlog, korektivnih mjera za pronađene nedostatke,
  • follow up provođenja poduzetih korektivnih radnji sukladno preporukama danim u prijašnjoj reviziji,
  • pregledu i procjeni obavljanja poslovanja, zadaća i aktivnosti te ostvarivanja ciljeva,
  • pregledu i procjeni zaštite imovine i resursa i poduzimanje mjera protiv mogućih gubitaka

Uvjeti:

  • završen studij ekonomskog usmjerenja
  • minimalno 3 godine radnog iskustva na poslovima u računovodstvu, reviziji, operativnom poslovanju
  • odgovornost, savjesnost, inicijativa i spremnost za usvajanje novih znanja
  • poželjna je vozačka dozvola B kategorije
  • spremnost na putovanja
  • spremno prihvaćanje prilika za učenje i usavršavanje
  • aktivno služenje engleskim jezikom

Očekivanja

  • izrazito visoko razvijene analitičke i numeričke sposobnosti
  • točnost i preciznost u radu
  • napredno poznavanje MS Office paketa (Excel, Word, PowerPoint)
  • želja za kontinuiranim učenjem, napredovanjem i usvajanjem novih znanja
  • proaktivan rad na postojećim i novim rješenjima u okviru svog posla
  • iskazivanje inicijative na svim razinama svog posla
  • uredno, marljivo, odgovorno i savjesno izvršavanje dodijeljenih zadataka i poslova
  • sustavno usavršavanje i povećavanje razine samostalnosti u dodijeljenim radnim aktivnostima
  • pozitivna energija i entuzijazam
  • komunikativnost i sklonost timskom radu

Zašto smo mi pravi odabir za tebe?

  • možeš razvijati vlastitu karijeru
  • potičemo tvoj profesionalni razvoj: šaljemo te na edukacije, certificiranja i konferencije
  • brinemo jedni o drugima: imaš podršku tima i voditelja koji uvijek pronalazi vremena za tebe
  • važan nam je interni prijenos znanja: možeš učiti od kolega, mentora ili ti možeš učiti nas
  • razumijemo važnost uravnoteženosti privatnog i poslovnog aspekta, poštujemo tvoje vrijeme
  • imamo cijeli niz beneficija koje uključuju:
    • sistematski pregled - jednom godišnje
    • pogodnosti za roditelje: poklon bon za rođenje djeteta, božićni poklon za djecu
    • subvencionirana Multisport usluga

Nudimo ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rok od šest mjeseci u dinamičnom, multinacionalnom poslovnom okruženju uz konstantnu mogućnost učenja i napredovanja.

Moderna smo, propulzivna tvrtka koja prepoznaje trud i dobro obavljen posao. Zaposlenici su ključ našeg uspjeha, stoga posvećujemo veliku pažnju njihovom rastu i razvoju.

Ukoliko želiš postati dio tima, nudimo ti priliku, javite nam se putem linka za prijavu najkasnije do 08.02.2023.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).