Pošalji prijatelju

Turistički predstavnik (m/ž)

Šimuni, Nin, Pula, Tar, Šibenik

Rok prijave:

Homair vacances dio je grupacije European camping group koji je lider u kamping sektoru.

Homair vacances u Hrvatskoj prisutan je u 9 kampova gdje svojim gostima nudi smještaj u mobilnim kućicama.

Opis posla

- dočekivanje, prijava i rad sa gostima tokom njihovog boravka u kampu
- priprema smještajnih jedinica
- posao je dinamičan i timski

Tražimo turističke predstavnike za kampove Zaton kod Nina, Solaris kod Šibenika, Šimuni na Pagu, Lanterna kod Poreča i Brioni u Puli.

Uvjeti

Stručna sprema:

Kvalificirani, Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Njemački (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Internet

Što nudimo

Smještaj omogućen, plaćen godišnji odmor, plaćen rad nedjeljom i praznikom. Mogućnost bonusa ovisno o radnim rezultatima.

Primanja od: 6.900 kn - 8.000 kn / 900 € - 1.100 €

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Praksa, Sezonski, Studentski ugovor, Volontiranje

Plaća:

Od 900 do 1100 eur (od 6,781.05 do 8,287.95 kn)
*Stopa konverzije kune u euro, korištena u izračunu, službeno je određena na Vijeću za ekonomske i financijske poslove EU-a, 12.srpnja 2022., po središnjem paritetu, te iznosi 1 euro=7,53450 kuna.

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje umirovljenika

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

Preporučene Edukacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).