Pošalji prijatelju

Automatičar (m/ž)

Donja Stubica

Rok prijave:

Djelatnost tvrtke FRASSINOX BOŽIĆ d.o.o. je proizvodnja opreme i procesnih linija za prehrambenu i kemijsku industriju te servis i održavanje opreme.

Opis posla

- programiranje Siemens PLC-a - STEP 7, TIA Portal - razvoj i puštanje u rad
- izrada SCADA sustava (WinCC, Wonderware InTouch) - razvoj u puštanje u rad
- izrada PID i ponuda

Uvjeti

- prednost imaju kandidati sa radnim iskustvom
- točnost, ažurnost i odgovornost u obavljanju radnih zadataka
- susretljivost i spremnost na rad u timu

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, AutoCAD

Što nudimo

- mogućnost velikog napredovanja sukladno rezultatima i trudu
- službeni mobitel
- automobil po potrebi

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

Županija rada:

Krapinsko-zagorska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).