Pošalji prijatelju

Mehaničar / mehaničar-monter (m/ž)

Posušje, Ljubuški, Sanski Most (Bosna i Hercegovina)

Rok prijave:

Opis posla

Tvrtka LAGER D.O.O. Posušje sa sjedištem u Posušju, Vukovarska 47, zbog povećanog obujma poslovanja, kao i otvaranja novog proizvodnog pogona, traži motivirane i profesionalne kandidate na neodređeno vrijeme za sljedeće radno mjesto:

Mehaničar / mehaničar-monter (m/ž) - 20 izvršitelja

Uvjeti

- poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- komunikativnost, snalažljivost, sposobnost za rad, timski rad i da osoba nije kažnjavana
- vozačka dozvola B kategorije

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili osobnim dolaskom ili pisanim putem.

Kontakt podaci

Adresa:

LAGER D.O.O. POSUŠJE, Vukovarska 47, 88240 Posušje

Pismo:

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Nudimo visoka stimulativna primanja, Ugovor na neodređeno vrijeme, bonuse, 13. plaću, kao i ostale stimulativne nagrade, mogućnost zarade neograničena.

Za kandidate izvan mjesta rada nudimo plaćen smještaj i prehranu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).