Pošalji prijatelju

Pripravnik u odjelu za ugovore (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Concord Sale d.o.o.
  • Adresa: Sulekova, 33, 10000 Zagreb

Concord Sale - međunarodna je tvrtka koja posluje u preko 7 europskih zemalja, ima preko 11 podružnica, a razmjer tvrtke i sustav podrške zaposlenicima pružaju mogućnosti za karijeru u različitim područjima. Glavni cilj i misija naše tvrtke je poboljšanje kvalitete života svakog čovjeka.

Imamo višegodišnje iskustvo i tisuće zadovoljnih kupaca! Za nas je tvrtka iznad svih ljudi! Zbog dinamičnog razvoja naše tvrtke izlazimo u susret mladim ljudima koji žele steći svoja prva profesionalna iskustva.

Opis posla

Želite steći svoje prvo iskustvo i s iskustvom izaći na tržište rada? Nudimo praksu koja će vam omogućiti da postignete ovo:
- naučit ćete unositi podatke u IT sustave
- naučit ćete kako se postupa s postupkom originalnih ugovora
- podržat ćete tim u radu
- naučit ćete pripremati izvješća o obavljenom poslu
- upoznati ćete i ostale administrativne i uredske poslove kojima se bavimo

Uvjeti

Zahtijevamo:
- poznavanje MS Office paketa
- točnost i savjesnost u obavljanju povjerenih poslova
- odgovornost za svoje odluke i postupke
- odnos prema stjecanju novih znanja

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- mogućnost zapošljavanja nakon odrađenog pripravničkog staža
- pružit ćemo vam priliku da steknete jedinstveno profesionalno iskustvo
- moći ćete raditi u mladom timu punom stručnjaka
- dobit ćete potreban alat za rad (laptop, radni telefon)
- naš ured se nalazi u centru grada

Vrsta zaposlenja:

Volontiranje

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).