Pošalji prijatelju

Pomoćni kuhar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Jedinstveni koncept Street Wok bar SNOGU u Zagrebu.

Opis posla

Tražimo pomoćne kuhare (m/ž) za rad u kuhinji na pripremi jela i posluživanju klijenata.

Uvjeti

Iskustvo je poželjno, ali nije neophodno.

Ukoliko ste ljubazna, organizirana i efikasna osoba, javite se i postanite dio našeg tima.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 95 389 2203

Što nudimo

Početna plaća je 800 eura uz mogućnost napredovanja.

Zapošljavamo i preko student servisa.

Nudimo edukaciju, ugodnu poslovnu atmosferu te dinamično i poticajno radno okruženje. Mogućnost napredovanja i po želji prelaska u druge SNOGU poslovnice u Hrvatskoj.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Plaća:

Od 800 eur (od 6,027.60 kn)
*Stopa konverzije kune u euro, korištena u izračunu, službeno je određena na Vijeću za ekonomske i financijske poslove EU-a, 12.srpnja 2022., po središnjem paritetu, te iznosi 1 euro=7,53450 kuna.

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).