Pošalji prijatelju

Trgovac / Prodavač (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

ARISA & CVJETOTEKA trgovina biljkama, poklonima, cvijećem i dekoracijama posluju u trgovačkim centrima CCO east & west, King Cross, Supernova Buzin, Westgate, Importanne Gallleria te otvaramo novu poslovnicu.

Opis posla

Zbog otvaranja nove poslovnice te migracije djelatnika unutar centara tražimo 3 nova djelatnika za rad u jednom od trgovačkih centara u Gradu Zagrebu (CCO east & west, King Cross, Supernova Buzin, Westgate, Importanne Gallleria).

Opis posla:
- komunikacija s kupcima, prezentacija artikala i prodaja
- pozicioniranje i slaganje artikala, naručivanje robe i praćenje zaliha
- njega biljaka i aranžiranje biljaka (nije potrebno predznanje, brzo se nauči na poslu)

Uvjeti

Očekujemo:
- radno iskustvo u prodaji te da volite i znate prodavati
- motivaciju s izraženim komunikacijskim vještinama u odnosu s kupcima

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema

Što nudimo

- stalan i pouzdan radni odnos (ugovor na neodređeno vrijeme - odmah)
- izrazito ugodnu i poticajnu radnu atmosferu
- razvoj vlastite odgovornosti, vodstvo firme vas usmjerava, a ne ''šefuje''
- redovna primanja iznad prosjeka u trgovini
- mogućnost 20, 25, 30, 35 ili 40 sati tjednog rada

Trenutno plaće iznose od 800 - 850€ za puno radno vrijeme od 40 sati tjedno, s tendencijom rasta, nadamo se barem za 50-100€ do kraja ove godine. Nema prekovremenih!

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 800 do 850 eur (od 6,027.60 do 6,404.33 kn)
*Stopa konverzije kune u euro, korištena u izračunu, službeno je određena na Vijeću za ekonomske i financijske poslove EU-a, 12.srpnja 2022., po središnjem paritetu, te iznosi 1 euro=7,53450 kuna.

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje umirovljenika

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).