Pošalji prijatelju

Serviser rashladnih uređaja (m/ž)

Cork (Irska)

Rok prijave:

  • AA EURO CROATIA društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
  • Adresa: Savska cesta 32/IX, 10000 Zagreb

AA Euro Croatia dio je međunarodne grupacije AA Euro Group Ltd koja je osnovana 2005. godine u Irskoj. Specijalizirani smo za zapošljavanje u području građevine, inženjeringa, proizvodnje i financija. Zapošljavamo kako u Irskoj tako i u ostalim dijelovima Europe.

Opis posla

Za našeg klijenta, jednog od najvećih proizvođača i distributera opreme za ugostiteljstvo na području Irske, tražimo dva kandidata za radno mjesto:

Serviser rashladnih uređaja (m/ž) u mjestu Cork/Kerry, Irska.

Ključni zadaci:
- terenski rad
- ugradnja, održavanje i popravci rashladne komercijalne i ugostiteljske opreme
- uspostavljanje i održavanje odnosa s novim i postojećim klijentima
- rad na području Corka, po potrebi i u obližnjim područjima

Uvjeti

- posjedovanje dozvole za obavljanje djelatnosti servisiranja i isključivanja iz uporabe rashladnih i klima uređaja ili obrtnički certifikat
- 3+ godine iskustva na području ugradnje i održavanja rashladne tehnike
- posjedovanje vozačke dozvole
- poznavanje ugostiteljske opreme je prednost, ali nije uvjet
- dokazana sposobnost samostalnog rada uz minimalan nadzor
- izvrsne međuljudske i komunikacijske vještine
- izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- poslodavac može ponuditi zaposlenje samo kandidatima s EU državljanstvom

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)

Što nudimo

- zapošljavanje direktno kod irskog poslodavca . irska prijava
- kompetitivna plaća s obzirom na iskustvo, mogućnost prekovremenoga rada koji se plaća dodatno
- poslodavac osigurava smještaj u kući ili stanu u jednokrevetnoj sobi (100€ tjedno)
- službeni mobitel, kombi i kartica za gorivo
- radno vrijeme od ponedjeljka do petka uz povremeni rad vikendom
- osigurana obuka na početku rada
- početak rada moguć odmah

Zainteresirani kandidati mogu se prijaviti slanjem životopisa na engleskom jeziku putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).