Ispitivač / mlađi ispitivač u mjeriteljskom laboratoriju (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Vodeća smo tvrtka u regiji u području pružanja konzultantskih usluga u građevinarstvu – projektiranju, stručnom nadzoru, laboratorijskim ispitivanjima, te savjetovanju. Uz dugogodišnje iskustvo na najvećim infrastrukturnim projektima u Republici Hrvatskoj, svojom visokostručnom i kvalitetnom ponudom snažno smo iskoračili prema inozemnim tržištima te danas poslujemo, osim u regiji, i na tržištima Gruzije, Italije, Mađarske sa značajnim planovima za daljnju internacionalizaciju.

Ako tražiš priliku, a ne samo posao - ti si osoba za nas. Razmisli koliko si ulagao u sebe da bi postao osoba koja si danas, ali i što je sve ispred tebe.

Isto tako, Institut IGH je podrškom svojih zaposlenika postao vodeći građevinski institut u Srednjoj i Jugoistočnoj Europi. Velike stvari su pred nama.

Opis posla

Pridruži se našem timu jer tražimo odgovornu, motiviranu i ambicioznu osobu, predanu poslu, na poziciji:

Ispitivač / mlađi ispitivač u mjeriteljskom laboratoriju (m/ž).

Glavne odgovornosti:
- provodi umjeravanja mjerila sile (preše, hidraulični cilindri, sustavi za prednapinjanje, dinamometri i sl.)
- provodi umjeravanja u laboratoriju i na terenu
- izračunava rezultate umjeravanja i piše potvrde o umjeravanju
- provodi ugađanja i manje popravke mjerne opreme
- održava radno mjesto, etalone i pribor

Uvjeti

- SSS ili VŠS - tehničkog usmjerenja (strojarstvo, mehanotronika, elektronika, elektrika i slično)
- predanost i odgovornost u radu
- pažljivost, smirenost, preciznost i strpljivost pri rukovanju osjetljivom i skupom opremom
- razvijene komunikacijske vještine i sposobnost donošenja odluka
- znanje engleskog ili njemačkog jezika u govoru i pismu (prednost)
- poznavanje osnova rada na računalu (MS Word i Excel)
- visoko razvijena sklonost i smisao za praktični rad
- osnovna praktična znanja iz područja hidraulike, mehanike, elektrike i elektronike
- vozačka dozvola B kategorije
- spremnost za povremeni rad na terenu u Hrvatskoj i u zemljama regije
- kandidat ne mora biti hrvatski državljanin

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik

Jezici:

Engleski (razina govora - prednost, razina pisma - prednost), Njemački (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Excel, MS Office

Što nudimo

- mogućnost kontinuiranog stručnog usavršavanja
- rad u motivirajućem okruženju visokoobrazovanih zaposlenika
- rad na zanimljivim i izazovnim projektima
- ugodnu i poticajnu radnu atmosferu
- mogućnost napredovanja
- edukacije - interne i eksterne
- mogućnost financijske stimulacije ovisno o postignutim rezultatima
- subvencioniranu članarinu za Multisport program (tenis, teretana, programi, sauna, bazen…)
- osigurano parking mjesto pod nadzorom
- ugovor na radu na određeno u trajanju godinu dana s mogućnošću zasnivanja stalnog radnog odnosa

Napomena: kontaktirat ćemo samo kandidate koji uđu u uži krug.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).