Pošalji prijatelju

Support Associate (m/ž)

Zagreb, Split

Rok prijave:

  • WOLT ZAGREB d.o.o.
  • Adresa: Kuzminečka ulica 10A, 10000 Zagreb
  • Web: https://wolt.com/

Wolt je tehnološka tvrtka sa sjedištem u Helsinkiju koja pruža online platformu za potrošače, trgovce i dostavljače. Povezuje ljude koji žele naručiti hranu i drugu robu s onima koji su zainteresirani za prodaju i dostavu istih. Kako bi to omogućio, Wolt razvija širok raspon tehnologija, od lokalne logistike do maloprodajnog softvera i financijskih rješenja, a također i upravljanje vlastitim trgovinama mješovitom robom pod robnom markom Wolt Market. Woltovi proizvodi uključuju Wolt+ (usluga pretplate za kupce), Wolt for Work (pogodnosti obroka i uredske dostave za tvrtke), Wolt Drive (brza dostave za restorane i trgovine) i Wolt Self-Delivery (usluga za trgovačke partnere s vlastitim dostavljačima ). Woltova misija je učiniti gradove boljima osnaživanjem i rastom lokalnih zajednica. Wolt je osnovan 2014., a udružio je snage s tvrtkom DoorDash 2022. DoorDash danas posluje u 29 zemalja, a u njih 25 kroz Wolt brand.

Opis posla:

Ako sa svima voliš komunicirati kao da ste dugogodišnji prijatelji i voliš širiti dobro raspoloženje, tražimo baš tebe za našu podršku u Zagrebu ili Splitu. Ukoliko misliš da ćeš se osjećati super u mladom i internacionalnom timu, a tražiš posao na puno radno vrijeme, na pravom si mjestu.

Što ćeš raditi:

  • Kao dio Support tima ćeš komunicirati s našim korisnicima i partnerima putem live chata.
  • Komunikaciju ćeš prilagođavati svakom korisniku, brzo reagirati na autentičan, kreativan i opušten način.
  • Blisko ćeš surađivati s kolegama iz svog tima, kao i onima iz drugih timova, u svrhu svakodnevnog poboljšanja Wolt usluge i korisničkog iskustva.

Radno vrijeme:

Wolt korisnička podrška je dostupna 7 dana u tjednu, od 8 ujutro do 2 nakon ponoći. Radi se u jutarnjim i popodnevnim osmosatnim smjenama, a i vikendom ukoliko je potrebno.

Lokacija:

Rad iz ureda koji je na adresi Kuzminečka ulica 10A u Zagrebu ili u Splitu na adresi Cvite Fiskovića 4.

Što možeš očekivati od nas:

  • Cashback za tvoje Wolt narudžbe
  • Rad u međunarodnom timu od 8000+ zaposlenika
  • Radionice za razvoj komunikacijskih vještina

Što očekujemo od tebe:

  • Jako nam je bitna tvoja proaktivnost i ambicioznost.
  • Iako je dobro da imaš oko za detalje, bitno je da gledaš i širu sliku.
  • Tolerancija je tvoja jača strana.
  • Timski si igrač, ne samo na papiru.
  • Odlično se snalaziš u komunikaciji na engleskom jeziku.
  • Ukoliko imaš iskustva u poslovima koji su zahtijevali kontakt s korisnicima, to ti može biti prednost.

Prijavite se putem linka za prijavu najkasnije do 08.10.2023.

Prijave ćemo pregledavati kontinuirano, stoga ne čekaj, prijavi se što prije!

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).