Asistent u odjelu školstva / treninga posada zrakoplova (Assistant Crew Training) (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Trade Air d.o.o. je hrvatska zrakoplovna tvrtka registrirana za čarter prijevoz putnika i teretni prijevoz. Tvrtka je osnovana 1994. godine i tada se bavila prijevozom tereta, a od 2005. godine Trade Air bavi se putničkim prijevozom. U floti trenutno imamo 5 Airbusa A320. Trade Air uspješno organizira letačke operacije za preko 60 zrakoplovnih kompanija u Europi, Africi, Aziji, na Bliskom Istoku i Australiji. U studenom 2018. Trade Air osvojio priznanje „Zlatna kuna“ za najbolju tvrtku srednje veličine u Republici Hrvatskoj.

NAŠA FLOTA

Trade Air obitelj sastoji se od ukupno 5 zrakoplova. Upoznajte Trade Air 5x A320.

NAŠE USLUGE

Nakon gotovo 30 godina prisutnosti na tržištu, Trade Air sa sigurnošću pruža visoku kvalitetu usluge prijevoza putnika i tereta, prilagođene vašim željama i potrebama.

NAŠ TIM

Individualnim pristupom svakom klijentu i prilagođenim rješenjima za svaki projekt, Trade Air tim pruža podršku za najizazovnije procese. Obratite nam se sa povjerenjem.

Opis posla:

  • Obavljanje administrativnih poslova vezanih za organizaciju školstva posada zrakoplova
  • Sastavljanje raspored i planiranje obuke posade
  • Rezerviranje prostora za obuku, priprema učionice, sastavljanje svih materijala za nastavu i zahtjeve za prijevoz kako bi se osiguralo da se školovanje provede prema potrebi
  • Provođenje obuke u učionicama
  • Vođenje evidencije o školovanju
  • Vođenje evidencije isteka treninga pilota
  • Koordinacija sa drugim odjelima u pripremi rasporeda uvođenja novih članova posade
  • Planiranje simulatorskih sekcija pilota
  • Asistiranje direktoru školstva

Uvjeti:

  • VŠS, VSS
  • Napredno znanje i uporaba MS Office paketa, naglasak na Excel, Word
  • Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Izvrsno razvijene komunikacijske i međuljudske vještine
  • Kreativnost i samoinicijativnost u obavljanju poslova i rješavanju problema
  • Pedantnost i preciznost
  • Odgovorna i motivirana osoba sa izraženim sposobnostima planiranja i organizacije rada
  • Osoba posvećena poslu, timskog duha, spremna puno i efikasno raditi
  • Spremnost na učenje i rad sa dokumentacijom

Prednost: iskustvo u avijaciji, poznavanje AIR OPS i Air Crew regulative

Nudimo:

  • Ugovor o radu na određeno vrijeme s mogućnošću sklapanja ugovora na neodređeno
  • Timski rad, dinamično poslovno okruženje
  • Klizno radno vrijeme od 8h do 16h ili od 9h do 17h
  • Početno mentorstvo
  • Dodatne edukacije
  • Profesionalni rast i razvoj
  • Poduzeće s međunarodnim okruženjem koje ulaže u ekspanziju u Hrvatskoj
  • Plaćeni troškovi prijevoza
  • Regres, božićnica, pokloni za djecu zaposlenika za Božić, poklon bon
  • Željeni početak rada odmah

Uz prijavu na natječaj potrebno je dostaviti sljedeće:

  • Životopis (pdf)
  • Dokaz o stručnoj spremi (pdf)
  • Potvrdu o nekažnjavanju ne stariju od 30 dana (pdf)

Javite nam se da poletimo zajedno!

U obzir će se uzeti samo prijave koje ispunjavaju navedene uvjete i pošalju svu dokumentaciju. Ako se vidite na ovoj poziciji u zrakoplovnoj kompaniji pošaljite sve navedeno isključivo putem linka za prijavu najkasnije do 22.09.2023.

Biti će kontaktirati samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).