Pošalji prijatelju

Mladić sobe (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

  • JADROLINIJA Rijeka

ZAPOŠLJAVAMO za rad na našim brodovima:

OPIS POSLA:

  • Održavanje čistoće putničkih prostorija, blagovaonice posade i kabine posade
  • Pomaganje konobaru u posluživanju putnika i posade

UVJETI:

  • Potrebna stručna sprema: NKV

NUDIMO:

  • Redovita, sigurna, stimulativna primanja
  • Osiguran smještaj i hranu
  • Benificirani radni staž
  • Mogućnost napredovanja u struci u slučaju posjedovanja viših svjedodžbi
  • Stimulativne nagrade

Više informacija na 051 666 179

Izrazi koji se koriste u ovom oglasu, a imaju rodno značenje, koriste se neutralno i odnose se jednak se na muški i ženski rod.

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

Preporučene Edukacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).