Pošalji prijatelju

Spasilac na plaži (m/ž)

Split

Rok prijave:

Join us and Make Every Moment Matter!

Mistral Beach Club is a hospitality brand located along the picturesque coastline of Split, offering a stunning beachfront experience.

Open from May until the end of October, Mistral Beach Club captures the essence of Dalmatian elegance, making it an unparalleled destination for those who cherish the beach lifestyle.

Mistral Beach Club is an oasis of chic relaxation and vibrant entertainment, boasting three core offerings: an exquisite selection of drinks including fine Champagne and crafted cocktails, international cuisine with a delightful Adriatic flair, and electrifying music that sets the stage for legendary beach parties. It is a part of the prestigious Radisson Blu Resort & Spa Split, benefiting from the resort’s world-class facilities and reputation.

Opis posla

- sigurnost posjetitelja na plaži
- preventivno djelovanje u svim situacijama
- pružanje prve pomoći i spašavanje života
- korištenje opreme i sredstava za izvlačenja i spašavanja
- briga o sigurnosti na plaži
- pružanje profesionalne usluge u svakom trenutku
- pružanje svih informacija gostima hotela
- osigurava da se mjesto rada kao i prostor koji ga okružuje drži čistim

Uvjeti

- Licenca/Certifikat Crvenog križa je obavezan

Stručna sprema:

Kvalificirani, Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

1-3

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski, Studentski ugovor

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 830,07 EUR (6.254,20 kuna).