Voditelj službe sistemske podrške (Service Delivery Manager) (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

BCC Services je sistem integrator s preko 50 godina dugom poslovnom tradicijom i iskustvom u implementaciji, održavanju i stručnoj pomoći za cjelovita poslovno kritična rješenja. Kratica BCC predstavlja „Business Critical Computing“ koje preslikava poslovnu viziju i ambicije tvrtke BCC Services.

BCC Services nudi Data Centar rješenja bazirana na NetApp i Fujitsu Data Management rješenjima, Microsoft i Red Hat, te virtualizacijska rješenja bazirana na Vmware, Citrix i Hyper-V, upotpunjena našim kompetencijama i iskustvom.

BCC Services posluje u Hrvatskoj još od 1969., s naslijeđem britanskog ICL-a te Fujitsu Services i sada BCC Services.

Opis posla

Service Delivery Manager odgovoran je za osiguravanje besprijekorne isporuke servisnih usluga korisnicima BCC Services organizacije.
Service Delivery Manager ima ključnu ulogu u pružanju definiranih i/ili ugovorenih usluga. Jedna od ključnih odgovornosti Service Delivery Managera jest osigurati pružanje visoke razine usluge korisnicima na učinkovit i ekonomičan način. Posao Service Delivery Managera obuhvaća istovremeno i administrativne i tehničke uloge:
- upravljanje timom sistemske podrške
- upravljanje pružanim uslugama za jednog ili više korisnika
- upravljanje troškovima i postizanje stalnih poboljšanja i produktivnosti
- definiranje pruženih usluga odjela
- koordinacija članova tima po projektima i po korisnicima
- suradnja s odjelom prodaje
- suradnja s odjelom logistike
- izvještavanje prema Upravi i odjelu financija

Uvjeti

- VSS/Magistar inženjer računarstva – Informacijskog, ili srodnog tehničkog usmjerenja
- tečno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
- najmanje 10 godina radnog iskustva od čega najmanje 5 godina u odjelu sistemske podrške te najmanje 5 godina na poziciji voditelja sistemske podrške ili sličnoj poziciji
- upravljanje system support odjelom: radi osiguravanja učinkovitog i optimalnog pružanja usluga korisnicima. to uključuje upravljanje incidentima, upravljanje problemima, upravljanje promjenama i upravljanje razinom ugovorene usluge
- upravljanje odnosima s korisnicima: snažne međuljudske i komunikacijske vještine za izgradnju i održavanje odnosa s korisnicima. razumijevanje zahtjeva korisnika, upravljanje očekivanjima i osiguravanje zadovoljstva korisnika tijekom cijelog postupka pružanja usluge.
- potrebna visoka tehnička znanja o virtualizacijskim tehnologijama i tehnologijama pohrane podataka, potkrepljena relevantnim certifikatima, prednost Fujitsu, NetApp, VMware, Commvault, RedHat, Microsoft
- kontinuirani razvoj system support odjela u skladu s razvojem it tehnologija i potrebama tržišta. Neprekidno usavršavanje Service Delivery Managera kao i cijelog tima sistemske podrške uz proaktivno identificiranje područja za usavršavanje u skladu s cjelokupnom strategijom IT tržišta
- prednost upravljanje projektima: potrebne su visoke vještine upravljanja projektima za planiranje, organiziranje i koordinaciju resursa, vremenskih crta i rezultata

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

10

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- mogućnost daljnjeg profesionalnog razvoja kroz edukaciju i rad na zanimljivim zadacima i projektima
- pozitivna radna atmosfera s otvorenom komunikacijom
- rad u poticajnom radnom okruženju
- primanja u skladu s ostvarenim rezultatima

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).