Pošalji prijatelju

Prodajni predstavnik (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Concord Sale d.o.o.
  • Adresa: Ulica Florijana Andrašeca 18a, 10000 Zagreb

Concord Sale - međunarodna tvrtka koja posluje u preko 7 europskih zemalja, ima preko 11 podružnica, a razmjer tvrtke i sustav podrške zaposlenicima pružaju mogućnosti za karijeru u različitim područjima. Glavni cilj i misija naše tvrtke je poboljšanje kvalitete života svakog čovjeka. Proizvodi koje nudimo vrhunska su oprema za masažu za kućnu upotrebu bez koje je nemoguće zamisliti život u suvremenom svijetu.

Opis posla

- tvrtka pruža toplu bazu postojećih klijenata
- prezentacija opreme na području Hrvatske
- održavanje dobrog imidža tvrtke - ⁠poznavanje svih etapa prodaje
- pregovaranje - izgradnja odnosa s potencijalnim klijentima
- iskustvo prodaje door to door je dobrodošlo

Uvjeti

- sposobnost izgradnje dobrih odnosa
- želja za razvojem prodajnih vještina
- kreativnost
- samostalnost
- vozačka dozvola B kategorije - poželjno

Jezici:

Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- plaća od 1400 do 3800 € neto
- mogućnost razvoja u međunarodnoj tvrtki
- plaća s bonusima i postotkom od prodaje
- ⁠pružanje službenih automobila i goriva
- pružanje poslovnog telefona i tableta
- multisport kartica
- korporativni team building

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1400 do 3800 eur

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).