Pošalji prijatelju

Suradnik platnog prometa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Croatia Airlines d.d. je nacionalni zračni prijevoznik u Republici Hrvatskoj i dio međunarodnog zračnog prijevoza što nas obvezuje na najviše standarde kvalitete u našoj djelatnosti. Stoga osobitu pažnju polažemo na odabir i profesionalnost našeg osoblja i u skladu s tim popunjavamo radna mjesta.

Tražimo novog člana našeg tima sa ili bez iskustva za radno mjesto unutar Službe financijske operative:

Opis posla:

  • opći poslovi:
    • kontakti s ino i domaćim dobavljačima,
    • kontinuirano praćenje i primjenjivanje zakonskih propisa u radu
    • uredno arhiviranje dokumentacije
  • poslovi likvidiranja i evidencije:
    • evidencija ulaznih računa službe
    • skeniranje ulaznih računa, podjela računa i slanje računa u sektore na ovjeru
    • unos bankovnih podataka domaćih i inozemnih poslovnih partnera
    • skidanje izvoda s Internet bankinga i import u SAP
    • prikupljanje deviznih računa s porezom, sortiranje prema državama, unos u tablice i prilaganje skeniranog dokumenta
  • poslovi platnog prometa:
    • plaćanje putem datoteka i nalozima internet bankarstvom
    • vođenje popratne dokumentacije radi vjerodostojnosti isplate
    • dnevno vođenje stanja svih bankovnih računa Društva
    • obavještavanje poslovnih partnera i interno o plaćanjima
    • zaprimanje, kontroliranje i izrada kompenzacija, cesija i ugovora o asignaciji
    • unos tečajne liste u SAP, obrada dugovne strane izvoda računa svih banaka
    • na temelju dostavljenih naloga izrada datoteke za plaćanje US taksi čekovima
    • likvidiranje blagajni predstavništava u inozemstvu i poslovnica u RH
    • obrada putnih naloga (isplata akontacija i obračun putnih naloga)
    • izrada svih potrebnih izvještaja
  • ostalo:
    • obavljanje i drugih poslova koje mu povjeri nadređeni

Uvjeti:

  • SSS ekonomskog ili drugog odgovarajućeg društvenog smjera
  • znanje engleskog jezika
  • rad na osobnom računalu

Što očekujemo:

  • razvijene komunikacijske i organizacijske vještine,
  • analitičnost, sistematičnost, pouzdanost i točnost u radu,
  • sklonost timskom načinu radu i usvajanju novih znanja,
  • proaktivnost, samoinicijativnost i usmjerenost na postizanje zadanih ciljeva,
  • visoko razvijen profesionalni integritet i etičnost.

Što nudimo:

  • rad na određeno vrijeme od šest mjeseci, uz mogućnost stalnog zaposlenja
  • podržavajuće i ugodno radno okruženje,
  • ravnotežu između privatnog i profesionalnog života kroz klizno radno vrijeme,
  • rad u izazovnoj, dinamičnoj i visoko profesionalnoj industriji, sudjelovanje na izazovnim radnim zadacima,
  • zrakoplovne karte za naše zaposlenike i njihove obitelji po posebnim uvjetima.

Zainteresirani kandidati mogu se prijaviti
isključivo preko LINKA ZA PRIJAVU do 21.05.2024.

Nepravodobne prijave se neće razmatrati, a kontaktirani će biti samo najuži krug kandidata. Croatia Airlines može odustati od izbora po natječaju u svakom trenutku i poništiti ga.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).