Pošalji prijatelju

Prodajni predstavnik (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

- rad u dućanu i komunikacija s kupcima
- prezentiranje, izrada ponuda i prodaja telekomunikacijskih rješenja
- održavanje i unaprjeđenje poslovne suradnje s postojećim korisnicima
- komunikacija s kupcima u dinamičnom okruženju
- prezentacija i prodaja A1/Tomato proizvoda i usluga
- pronalazak potencijalnih korisnika i kreiranje prodajnih prilika (telesales)
- pozivanje i provjera zadovoljstva korisnika
- prezentacija i prodaja asortimana tvrtke

Uvjeti

Potrebne kompetencije:
- poznavanje procesa prodaje
- razvijene komunikacijske vještine i proaktivnost u radu
- spremnost na rad u timu
- samostalan rad
- poznavanje i aktivno korištenje MS Office paketa
- interes za nove tehnologije

Stručna sprema:
- srednja stručna sprema
- sveučilišni prvostupnik
- student

Jezici:
- engleski (osnovno/napredno)

Vozačka dozvola:
- B kategorije - poželjno

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- stimulativna primanja (osnovna plaća + bonus)
- rad u mladom i ambicioznom timu, u ugodnom okruženju
- rad s novim tehnologijama, edukacije i usavršavanja
- mogućnost napredovanja
- sufinanciramo multisport
- plaćen dodatak za prehranu, prijevoz i minimalno dva tjedna godišnjeg odmora ljeti nakon 6 mjeseci rada
- posao na neodređeno vrijeme uz 3 mjeseca probnog rada

Želiš li postati dio mladog i stručnog tima prijavi se na poveznicu koja se nalazi u nastavku! Ostvari stimulativna primanja uz redovnu plaću i bonuse te mogućnost napredovanja.

Ponude sa životopisom i dokazom o ispunjavanju uvjeta dostaviti putem poveznice u roku od 10 dana od dana oglašavanja.

Kontaktirati ćemo isključivo kandidate koji odgovaraju uvjetima radnog mjesta za koje se prijavljujete.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).