Pošalji prijatelju

Sales Representative (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje
  • Adresa: Avenija Dubrovnik 16, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.manpower.hr
Manpower Hrvatska za Klijenta traži idealnog kandidata za popunu radnog mjesta:

Mjesto rada:

  • Zagreb

Opis posla:

  • Doprinijeti ostvarenju prodaje
  • Osigurati da su Gerflor proizvodi instalirani i korišteni prema preporukama i specifikacijama tvrtke
  • Promicanje proizvoda tvrtke
  • Komunikacija s distributerima, podružnicama, izvođačima radova i krajnjim korisnicima
  • Razvijanje i održavanje čvrstih odnosa s potencijalnim kupcima
  • Izvođenje osnovnih mjerenja
  • Implementirati praksu tvrtke
  • Pisanje izvještaja i rad u CRM-u
  • Aktivno sudjelovanje na sajmovima prema potrebi
  • Predlaganje ideja za doprinos razvoju asortimana
  • Aktivno sudjelovanje u testiranju proizvoda na terenu
  • Organiziranje i prisustvovanje sastancima s kupcima

Uvjeti:

  • Prodajno orijentirana osoba sa sposobnošću i voljom za učenje tehničkih stvari
  • Idealno iskustvo iz podnih obloga, građevinske industrije ili drugih srodnih industrija
  • Engleski B2
  • Računalne vještine
  • Samoinicijativnost, samostalnost, točnost i preciznost u obavljanju zadataka
  • Otvorenost za suradnju i podršku u ostvarivanju zajedničkih ciljeva
  • Stimulativna primanja i mogućnost napredovanja
  • Bonus vezani uz realizaciju planova

Ako imate strast prema prodaji, izvrsne organizacijske i komunikacijske sposobnosti te želju za radom u uspješnoj kompaniji, prijavite se za ovo izazovno radno mjesto putem linka za prijavu najkasnije do 23.05.2024.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).