Pošalji prijatelju

Bravar / Instalater mehaničkih konstrukcija (m/ž)

Lučko

Rok prijave:

  • AUDIO VIDEO CONSULTING d.o.o. za pružanje inženjering usluga i vanjsku trgovinu
  • Adresa: Hrastovička 62, 10250 Zagreb - Lučko
  • Web: http://www.avc.hr

AVC Zagreb je dio AVC grupe s 30-godišnjim iskustvom u sistem integraciji i jedan od najvećih audio video sistem integratora u regiji te svojim idejnim rješenjima pokrivamo sva vertikalna tržišta; od TV postaja, radija, medijskih tvrtki, do industrijskih postrojenja, poduzetništva, banaka, hotelskih objekata, državnih institucija, akademske zajednice, sportskih dvorana, kulturnih institucija (kazališne, koncertne dvorane, umjetnički paviljoni i muzeji), kina, sakralnih te rezidencijalnih objekta.

AVC zastupa i distribuira vodeće brandove 80-ak svjetskih proizvođača na području profesionalne audio, video, multimedijalne, mjerne i kontrolne opreme te rasvjete, među kojima se posebno ističu: Sony Professional Solutions, Harman Group, Shure, Bosch, Canon, Sachtler, Barco, ClickShare, Crestron, Panasonic i mnogi drugi proizvođači opreme najviše kvalitete i izvrsnih performansi. Slijedom bliske suradnje s proizvođačima u mogućnosti smo ponuditi rješenja prilagođena specifičnim potrebama klijenata, neovisno o aplikacijama koje se koriste.

Pozivamo Vas da se pridružite našem timu!

Opis posla

- pomoć u izradi ili samostalna izrada mehaničkih konstrukcija za multimedijalne sustave
- instalacija/ugradnja mehaničkih konstrukcija
- mehanička ugradnja multimedijalne opreme
- Izrada specifičnih interaktivnih mehaničkih proizvoda za jedinstvene projekte

Uvjeti

- stručnost u metalskoj struci i volja za učenjem uz iskusnog majstora
- minimalno 1 godina iskustva rada na sličnim poslovima
- samostalnost i timski rad
- posjedovanje vozačke dozvole B kategorije

Prednost:
- iskustvo na području rada sa multimedijalnim sustavima
- tehnička vještina u tumačenju nacrta (razumijevanje nacrta i sposobnost da ih se precizno interpretira kako bi se stvorio proizvod prema specifikacijama)
- poznavanje metala i njihovih svojstava (odabir najprikladnijeg materijala za pojedini projekt)

Potrebne godine iskustva:

1

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- ugovor na neodređeno s probnim rokom od 6 mjeseci
- rad s atraktivnim i vodećim svjetskim A/V tehnologijama i brendovima
- mogućnost učenja uz vrlo iskusan tim
- redovna stimulativna primanja
- naknada troška prijevoza i sufinanciranje prehrane
- prigodne isplate (regres, božićnica)
- poticajnu i ugodnu radnu atmosferu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).