Pošalji prijatelju

DTP/Grafički dizajner – junior (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Emmezeta je regionalni lider u maloprodaji namještaja, dekoracija, pokućstva, elektronike, bijele tehnike i malih kućanskih aparata – drugim riječima, mi smo specijalist za uređenje doma. Trgovački smo lanac s 11 prodajnih centara u Zagrebu, Osijeku, Splitu, Rijeci, Slavonskom Brodu, Varaždinu, Puli, Dubrovniku i Zadru te online trgovinom koja dostavlja na području čitave Hrvatske.

Na hrvatskom tržištu prisutni smo od 1999. godine. Naši su počeci vezani za talijanski kapital, od 2002. godine bili smo u vlasništvu francuske korporacije CONFORAMA, a od rujna 2021. g. sastavni smo dio grupacije u vlasništvu poljskog lanca Merkury Market koji posluje u šezdesetak prodajnih centara u Poljskoj, Slovačkoj i Češkoj i Hrvatskoj te 6 online trgovina.

Opis posla

S ciljem proširenja marketing tima u Zagrebu, Emmezeta je u potrazi za kreativnim suradnikom u Odjelu marketinga koji će svojim kompetencijama i radom pridonijeti daljnjem uspješnom razvoju Emmezete i Merkury-ja u Hrvatskoj.

Opis posla:
- obrada fotografija
- grafička rješenja, njihovo osmišljavanje, oblikovanje i pripremu za tisak
- adaptacije marketinških materijala s
- sudjelovanje u oblikovanju digitalnih kampanja i akcija
- osmišljavanje i priprema sadržaja za društvene mreže i oglase
- briga o vizualnom identitetu web stranice
- praćenje domaćih i svjetskih trendova

Uvjeti

- poznavanje rada u programima: Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign
- poznavanje tehničke specifikacije, pripreme materijala za tisak i sve digitalne formate
- odgovornost za poštivanje rokova, snalažljivost, dobru organiziranost
- preciznost i točnost te predanost timskom radu
- poznavanje engleskog ili poljskog jezika
- 1 godinu radnog iskustva

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Poljski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Photoshop

Što nudimo

- priliku za osobni i profesionalni razvoj
- sufinanciranje troškova prijevoza i prehrane
- motivirajuću i ugodnu atmosferu

Ako se prepoznaješ u elementima našeg oglasa i želiš saznati više o poslu, daj nam priliku da se upoznamo. Pošalji nam svoj životopis i portfolio radova.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Dizajn i umjetnost iznosi 804,50 EUR (6.061,52 kuna).