Pošalji prijatelju

Terenski komercijalist (m/ž)

Karlovačka županija, Međimurska županija, Krapinsko-zagorska županija, Varaždinska županija, Sisačko-moslavačka županija, Zagreb i Zagrebačka županija

Rok prijave:

Mi smo najveći tehnički trgovac u Austriji. U Hrvatskoj poslujemo već 15 godina. Naša značajna polja djelatnosti su hidraulika, građevina i industrija u cijelosti.

Opis posla

Za pojačanje našeg prodajnog tima tražimo motivirane kandidate za radno mjesto:

Opis posla:
- praćenje tržišta, potreba klijenata i kupaca te praćenje aktivnosti konkurencije
- kontaktiranje i otvaranje novih kupaca
- rad na terenu s postojećim kupcima
- vođenje računa o naplati
- vođenje prodajnih evidencija, koordinacija prodajnih aktivnosti
- pružanje informacija korisnicima vezano uz proizvode i usluge tvrtke
- kompetentno savjetovanje poslovnih partnera
- ostali poslovi po nalogu voditelja

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS ekonomskog, tehničkog/strojarskog smjera
- prednost sjeverozapadna hrvatska
- iskustvo u prodaji industrijskih proizvoda
- napredne komunikacijske i prezentacijske vještine
- proaktivnost, dinamičnost, usmjerenost na ostvarivanje rezultata i ciljeva
- aktivno korištenje engleskog i /ili njemačkog jezika
- aktivno znanje rada na računalu
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno), Njemački (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- stimulativna primanja
- službeni automobil
- Multisport kartica
- dodatak za prehranu
- božićnica, regres, uskrsnica, dar za djecu
- dodatno zdravstveno osiguranje
- odlična radna atmosfera
- radno vrijeme pon-čet 8.00-16.30, pet 8.00-14.00
- priliku za učenje i razvoj u međunarodnoj sredini

Svoje zamolbe i životopise molimo slati putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).