Pošalji prijatelju

Radnik u proizvodnji (m/ž)

Sisak

Rok prijave:

ABS SISAK d.o.o. dio je talijanske grupacije Danieli, globalnog predvodnika u izgradnji postrojenja za industriju čelika. Dinamična smo tvrtka sa skoro 200 zaposlenih u Hrvatskoj, te smo u fazi širenja poslovanja i izgradnje novih postrojenja u Sisku.

Biti član našeg tima znači svakodnevno rješavanje novih izazova i sudjelovanje u inovativnim projektima, u okruženju koje motivira te razvija kompetencije i vještine tima i pojedinaca.

Inicijativa, predanost i želja za učenjem glavna su obilježja naših zaposlenika, a njihov kontinuirani razvoj provodi se pomoću specifičnih obuka i usavršavanja, usmjerenih kako na razvoj tehničkih vještina tako i na razvoj osobnih kompetencija.

S obzirom na planirani rast, u potrazi smo za novim članom našeg tima na poziciji ...

Opis poslova

Odgovara za ispravnu provedbu proizvodnje:
  • prikupljanje uzoraka za kemijsku analizu i mjerenje temperature
  • dodavanje potrebnih materijala u različitim fazama obrade
  • rukovanje opremom i materijalima dostupnima u radnom području
  • kontrola i nadzor procesnih parametara postrojenja slijedeći procedure i operativne postupke
  • obavljanje specifičnih operativnih postupaka za dodijeljeno postrojenje i osiguranje opskrbe potrošnih materijala
  • prijava anomalija vezanih uz proces i postrojenja voditelju smjene i odjelu održavanja
  • bilježenje radnih parametara koji se odnose na operacije koje se provode u dodijeljenom području
  • izvještava o mogućim situacijama i/ ili rizičnom ponašanju s aspekta zaštite na radu (upozorenje i potencijalni rizik)
  • poštuje i primjenjuje propise, te prati internu dokumentaciju koja se odnosi na osiguranje kvalitete, zaštitu zdravlja i sigurnosti na radu, zaštitu okoliša i upravljanje energijom
  • osigurava i odgovara za urednost i čistoću koja se očekuje za lokaciju odnosno radno područje pod svojom nadležnošću
  • obavlja i sve druge poslove koji s obzirom na organizaciju rada, pravila i standarde struke spadaju u njegov djelokrug
  • u slučaju više sile, nastupanja nekih drugih izvanrednih okolnosti ili prijeke potrebe organizacije rada, obavlja i sve druge poslove koje mu naredi neposredni rukovoditelj, u skladu s naravi tih okolnosti odnosno potreba

Uvjeti

  • KV ili SSS tehničke struke
  • timski rad
  • odgovornost u radu
  • prilagodljivost i fleksibilnost
  • pouzdanost

Nudimo

  • rad u smjenama
  • timski način rada i pozitivnu radnu okolinu
  • kontinuirani razvoj znanja i vještina
  • stabilan posao u rastućoj međunarodnoj kompaniji
  • organiziran topli obrok, uslugu održavanje radne odjeće, sistematski pregled, Multisport

Ako se pronalazite u navedenim uvjetima i spremni ste na stjecanje novih vještina uz vrhunske stručnjake, pošaljite nam svoj životopis do 24.05.2024. putem linka za prijavu.

Kontakt broj: 091 246 0134

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).