Pošalji prijatelju

Prodajni predstavnik za područje Slavonije (m/ž)

Slavonija

Rok prijave:

Dio smo svjetskog koncerna, jedan od vodećih proizvođača masa za brtvljenje, poliuretanskih pjena, ljepila, tehničkih sprejeva i dodataka za betone. Jedna smo od vodećih tvrtki u industriji građevinske kemije u Hrvatskoj, te se bavimo zastupanjem i distribucijom proizvoda iz segmenta građevinske kemije za obrtništvo, drvoprerađivačku, građevinsku i metalnu industriju.

Prodajni predstavnik
za područje Slavonije

Radi daljnjeg razvoja poslovanja tražimo nove, motivirane djelatnike za osnaživanje našeg prodajnog tima.

Ambiciozna ste i otvorena osoba koja teži ostvarivanju svojih ciljeva?
Posjedujete osnovna tehnička znanja i spremni ste usvajati nova i prenositi ih drugima?
Posjedujete komunikacijske vještine i imate iskustva u prodaji?
Želite novi posao u ugodnom i stimulativnom radnom okruženju i posjedujete tražene osobine?
Pozivamo vas da se javite se na naš otvoreni natječaj za posao Prodajnog predstavnika (m/ž) za područje Slavonije.

Opis posla:

  • obilazak prodajnih mjesta- prodajnih partnera, prodavaonica građevinskih materijala, željeznarija, DIY centara, prodavaonica boja i lakova
  • prezentacija, prodajna i tehnička komunikacija kod prodajnih partnera
  • uređenje prodajnih mjesta i proširenje asortimana
  • pronalazak novih kupaca
  • odgovornost za postizanje prodajnih ciljeva
  • izvještavanje o ostvarenim rezultatima i aktivnostima na tržištu
  • prepoznavanje i realizacija prodajnih prilika
  • komunikacija, suradnja i postizanje visoke kvalitete odnosa s kupcima i korisnicima

Uvjeti:

  • minimalno srednja stručna sprema (SSS)
  • 2-3 godine radnog iskustva u prodaji
  • vozačka dozvola B kategorije
  • tehničke kompetencije
  • osnovna znanja o proizvodima iz našeg prodajnog asortimana
  • izražene komunikacijske vještine, samoinicijativnost, odgovornost
  • poznavanje rada na računalu (Word, Excel, Outlook)

Što nudimo:

  • rad u dinamičnom i pozitivnom okruženju
  • ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rok
  • školovanje i profesionalno usavršavanje
  • stimulativna primanja uz dodatak u skladu sa postignutim rezultatima
  • službeni mobitel, vozilo i prijenosno računalo

Ako se prepoznaješ u navedenom opisu, prihvati izazov i pošalji svoj životopis putem linka za prijavu.

Prijave će biti razmotrene u potpunoj diskreciji a kontaktirani će biti samo kandidati koji zadovoljavaju tražene uvjete.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).