Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Samostalni knjigovođa (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Donji Nikšić

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • Turističko ugostiteljski obrt MIRJANA RASTOKE, Darko Flanjak, Donji Nikšić, Donji Nikšić 101

Opis posla

Vođenje potpunog knjigovodstva hotela i obračun plaća.

Razina obrazovanja: SSS/VŠS/VSS

Radno iskustvo: 5 godina

Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi

Mogućnost zapošljavanja umirovljenika.

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Način rada: Smjena - prijepodne

Naknada za prijevoz: U cijelosti

Uvjeti na radnom mjestu: Rad na jednom mjestu

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu, telefonskim pozivom ili osobnim dolaskom na adresu: Donji Nikšić 101, 47240 Slunj.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).