Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Programer (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • INFOBIT d.o.o. za informatiku i proizvodnju

Opis posla

Tražimo motiviranog i pouzdanog full-stack programera da se pridruži našem timu. Vaše će odgovornosti uključivati komunikaciju s relevantnim članovima tima radi specificiranja rješenja, davanja vremenskih i tehničkih procjena, pisanja koda i tehničke dokumentacije, te pregled i provjeru koda drugih članova tima.

Da biste bili uspješni kao viši programer, trebali biste biti inovativni i pokazati strast za tehnologijom.

Vaše dužnosti će obuhvaćati:
- održavanje postojećih aplikativnih rješenja
- razvijanje novih desktop i web aplikacija
- rad s inozemnim partnerima na izazovnim i zanimljivim projektima

Uvjeti:
- stručna sprema: Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist, MBA, Magisterij
- potrebne godine iskustva: 1-3
- vještine: .NET, .NET Core, C#, CSS, HTML, JavaScript, React, MSSQL
- izvrsno poznavanje engleskog jezika
- razumijevanje logike i koncepta programiranja
- informatičko obrazovanje
- poznavanje rada s bazama podataka
- poznavanje modeliranja podataka
- spremnost za učenje i usvajanje novih znanja

Što nudimo:
- učenje i razvoj
- rad s najnovijim tehnologijama
- rad s inozemnim suradnicima
- prijateljska i poticajna radna atmosfera
- radno mjesto u mladom i dinamičnom okruženju
- poslovni uspjesi i napredak se nagrađuju, a uključeni su božićnica i regres

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).