Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Monter centralnog grijanja (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Njemačka

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • Oprema-pit d.o.o.

Opis posla

Opis poslova:
- samostalno izvođenje centralnog grijanja, strojarskih instalacija u stambenim i poslovnim objektima
- popravak i saniranje instalacija
- montaža i ugradnja kada, tuš-kabina, umivaonika, WC-školjki
- kotlovi za grijanje
- ugradnja grijaćih tijela

Uvjeti:
- radno iskustvo minimalno 1 godinu
- poželjno čitanje nacrta i planova, ali nije uvjet
- poželjno znanje autogenog i TIG zavarivanja, ali nije uvjet
- timski rad
- odgovornost i ozbiljnost

Na natječaj se mogu javiti i osobe bez obzira na smjer obrazovanja ukoliko imaju iskustvo na traženim poslovima minimalno 1 godinu.

Što nudimo:
- ugovor o radu na određeno vrijeme uz probni rok, s mogućnošću zapošljavanja na neodređeno
- rad u profesionalnoj i ugodnoj radnoj okolini
- mogućnost napredovanja
- atraktivna primanja i dodatne beneficije

Osiguran smještaj i prijevoz na posao.

Djelatnici će raditi kao izaslani radnici u SR Njemačkoj.

Prijava na mirovinsko i zdravstveno u Republici Hrvatskoj

Razina obrazovanja:
- srednja škola 3 godine
- srednja škola 4 godine

Radno iskustvo: 1 godina.

Broj traženih radnika: 2.

Vrsta zaposlenja: na određeno; povećan opseg posla.

Radno vrijeme: puno radno vrijeme.

Način rada: smjena - prijepodne.

Smještaj: zajednički smještaj.

Naknada za prijevoz: u cijelosti.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).