Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Monter solarnih panela (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Nizozemska

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • Dominik Matczak SILVERHAND

Opis posla

- rad na visini
- montiranje solarnih panela
- potrebno prethodno iskustvo u građevini

Posebne pogodnosti:
- naše usluge su potpuno besplatne
- samo na ugovor stranog poslodavca
- samo provjerene ponude
- poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom

Nudimo:
- zaposlenje pod nizozemskim uvjetima – nizozemski poslodavac
- atraktivna plaća 440-460 EUR neto / tjedan nakon svih odbitaka
- smještaj organizira poslodavac
- proces zapošljavanja i rješavanja formalnosti traje 2-3 radna dana
- doprinose i poreze poslodavac plaća u Nizozemskoj
- mogućnost prekovremenih ovisi o projektu
- mogućnost profesionalnog razvoja i dugoročne suradnje
- podršku našeg regrutacijskog tima tijekom i nakon zapošljavanja
- naše usluge su besplatne (između ostalog: prijevod i profesionalna priprema životopisa na njemačkom/engleskom jeziku u svrhe zapošljavanja)

Vrsta posla: stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
- komunikativno znanje engleskog jezika
- iskustvo u gore navedenoj profesiji
- vozačka dozvola kategorija B i automobil (poželjno)

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).