Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Operater bagera (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Island

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • Dominik Matczak SILVERHAND

Opis posla

- rad na bageru gusjeničaru i rovokopaču
- utovar kamiona
- dnevna provjera opreme i strojeva
- dozvola za upraljvanje begorm težim od 4 tone

Posebne pogodnosti:
- naše usluge su potpuno besplatne
- samo na ugovor stranog poslodavca
- samo provjerene ponude
- poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom

Nudimo:
- zaposlenje pod islandskim uvjetima – islandski poslodavac
- atraktivna plaća 498.073 ISK neto / mjesec (oko 3.483 EUR */neto mjesečno) –kod 173 sata i 75 prekovremenih sati nakon plaćanja troškova smještaja
- smještaj organizira poslodavac
- proces zapošljavanja i rješavanja formalnosti traje 2-3 radna dana
- doprinose i poreze poslodavac plaća na Islandu
- mogućnost prekovremenih ovisi o projektu
- mogućnost profesionalnog razvoja i dugoročne suradnje
- podršku našeg regrutacijskog tima tijekom i nakon zapošljavanja
- naše usluge su besplatne (između ostalog: prijevod i profesionalna priprema životopisa na engleskom jeziku u svrhe zapošljavanja)
*devizni tečaj iz 3.04.2022 ISK/EUR, prikazana stopa za bolju uporedbu. Plaća će biti isplaćena u ISK (islandske krune)

Vrsta posla: stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
- komunikativno znanje engleskog jezika
- iskustvo u gore navedenoj profesji
- vozačka dozvola B, E i F kat.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).