Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Ravnatelj (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Stubičke Toplice

Rok prijave:

  • USTANOVA PINTAR, dom za starije i nemoćne osobe

Opis posla

Opis poslova: poslovi ravnatelja u domu za starije osobe.

Uvjeti za ravnatelja: prema Zakonu o socijalnoj skrbi (čl. 205. , NN br. 18/2022) uvjeti su sljedeći:
- završen specijalistički diplomski stručni studij ili diplomski sveučilišni studij odnosno integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij socijalnog rada, socijalne politike, prava, psihologije, socijalne pedagogije, edukacijske rehabilitacije, logopedije, medicine, sociologije, filozofije, kineziologije, pedagogije, ekonomije, javne uprave, informatike ili završen studij odgovarajuće vrste za rad na radnom mjestu učitelja ili nastavnika ili završen studij iz polja likovne ili glazbene umjetnosti,
- najmanje pet godina radnog iskustva s propisanom kvalifikacijom,
- nepostojanje zapreke iz članka 261. stavka 1. Zakona o socijalnoj skrbi (NN br. 18/2022)

Razina obrazovanja:
- viša ili prvostupanjska
- fakultet, akademija, magisterij, doktorat

Radno iskustvo: 5 godina.

Broj traženih radnika: 1.

Vrsta zaposlenja: na neodređeno; novootvoreni poslovi.

Radno vrijeme: 20 sati tjedno.

Smještaj: nema smještaja.

Naknada za prijevoz: djelomično.

Ostale informacije

Kategorije:

Management

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 1.271,06 EUR (9.576,77 kuna).