Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Instalater vode i grijanja (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Njemačka

Rok prijave:

  • INSTALACIJE DUGIĆ društvo s ograničenom odgovornošću za usluge

Opis posla

S obzirom na povećanje obujma posla tražimo osobe koje su voljne raditi u inozemstvu.

Mjesto rada je Stuttgart (Njemačka).

Odlični uvjeti rada, uvijek se radi na istoj lokaciji.

Plaćen prijevoz, smještaj te radna odjeća i obuća.

Smještaj u apartmanu koji ima svoju kuhinju, WC. U apartmanu spavaju po dvije osobe.

Prijevoz od mjesta u Hrvatskoj do mjesta rada organizira i plaća tvrtka.

Osoba za kontakt u mjestu rada: Nikola Dugić

Radnici će biti izaslani na period od 3 mjeseca, dalje po dogovoru. Tvrtka ima ugovor na 2 godine.

U obzir dolaze monteri centralnog grijanja i vode, te je poželjno znanje njemačkog jezika ali nije uvjet.

Plaća po dogovoru i s obzirom na iskustvo.

Početak rada je 09.01.2023.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).