Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Edukator - trener (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Istra, Kvarner

Rok prijave:

  • AROMA GLOBAL 3 društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i prodaju prirodnog sladoleda

Opis posla

aROMA gelato je sinonim za potpuno prirodni, artizanski gelato i vodeći brend u ovoj djelatnosti na području Hrvatske i regije. Dostupan je na 17 lokacija diljem Hrvatske, od Istre i Dalmacije pa sve do Dubrovnika i Hvara u sklopu vlastitih maloprodajnih poslovnica te franšizernih partnera i HoReCa kupaca. U skladu s ambicioznim planovima širenja, u sezoni 2023. bit ćemo prisutni na preko 50 poslovnica/lokacija, a u narednih nekoliko godina planiramo proširenje na više od 100 lokacija diljem Hrvatske, kao i diljem zemalja EU-a od kojih je prvi korak otvaranje vlastite proizvodnje u Ogulinu 2023. godine. Temelj našeg poslovanja su svakako naši nasmijani zaposlenici, moderne i divno uređene gelaterije, visoka razina standarda popraćena slatkim zadovoljstvom, širokom paletom okusa i zanimljivih must try kombinacijama.

Pozivamo te da nam se pridružiš u širenju naše priče, kreiranju novih ideja te se zajedno s nama upustiš u vožnju Vespom kroz sve nadolazeće aROMA avanture.

U aROMI su uvijek dobrodošli ambiciozni i marljivi kolege koji će sa strašću i željom pristupiti svakom radnom zadatku te graditi svoju karijeru s nama, uz nas. Kao poslodavac svakako ti želimo osigurati sigurno, poticajno, ugodno radno okruženje i kvalitetan tim, stoga te pozivamo da pregledaš naše trenutne slobodne radne pozicije i pridružiš se našem brzorastućem timu. Ako smatraš da imaš dašak aROME u sebi te da posjeduješ pravu ambiciju i motivaciju, aROMA je tvoje sljedeće odredište!

Da bi svaki naš djelatnik našim klijentima omogućio vrhunsku uslugu, tražimo osobu za poziciju:

Mjesto rada: Teren - priobalje

Što bi trebao raditi?
- Educirati djelatnike u gelaterijama
- Davati upute za bolje ophođenje s klijentima i bolje prodajne rezultate
- Kontrolirati rad i znanje djelatnika
- Pripremati i organizirati materijale za nove djelatnike
- Motivirati djelatnike za obavljanje zadataka prema standardima
- Osposobljavati djelatnike za rad pod pritiskom

Što od tebe tražimo?
- VŠS/VSS
- Poznavanje provođenja i organizacije nastavnog procesa (nije obavezno)
- Vještine komunikativnosti, inicijative i organizacije poslovanja
- Spremnost na stjecanje novih znanja i primjenu istih
- Dobro poznavanje engleskog jezika
- Najmanje 3 godine radnog iskustva na odgojno-obrazovnim poslovima u ustanovama u sustavu odgoja i obrazovanja
- Ambicioznu, kreativnu osobu spremnu na angažman
- Osobu spremnu na putovanja
- Vozačku dozvolu B kategorije (iskusan vozač)
- Poznavanje rada na računalu: MS Office

Što ti nudimo?
- Dinamičnu radnu sredinu
- Kombinaciju nastave i rukovođenja
- Edukaciju prema standardima kompanije
- Stimulativna primanja
- Rad u ugodnom okruženju
- Stimulativnu plaću
- Fleksibilno radno vrijeme
- Službeni laptop i mobitel
- Službeni auto uz službene kartice za gorivo i ENC

Vaše ponude sa životopisom na hrvatskom jeziku pošaljite putem linka za prijavu.

Poziv u selekcijski postupak uputiti ćemo samo kandidatima za koje ocijenimo da odgovaraju traženim uvjetima iz natječaja. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Obrazovanje i znanost iznosi 887,26 EUR (6.685,05 kuna).