Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Koordinator voznog parka u Europcar rent a car-u (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Pula

Rok prijave:

  • UNILINE GRUPA d.o.o.

Opis posla

O poslodavcu

UNILINE GRUPA jedna je od vodećih turističkih, odnosno destinacijskih menadžment kompanija u jugoistočnoj Europi. Kompanija u svakom segmentu svojeg poslovanja teži dostizanju maksimalne kvalitete i zadovoljstva klijenta te nastoji ići ukorak sa svjetskim turističkim trendovima, a rezultat toga jest kontinuirani porast zadovoljnih individualnih, grupnih i korporativnih gostiju. Sukladno strategiji poslovanja Uniline Grupe (tvrtke Uniline d.o.o., E – tours d.o.o., Uniline Mobility d.o.o.) naš tim proširujemo novim članovima. Ako ste motivirana i dinamična osoba koja želi postati dio našeg tima nudimo Vam mogućnost zapošljavanja u ponosnoj članici Uniline Grupe - tvrtki Uniline Mobility d.o.o., koja je specijalizirana za full service rent-a car uslugu prema franšizi svjetski poznatog i renomiranog Europcar-a.

Opis poslova:
- koordiniranje rada voznog parka – praćenje i kontrola izvršenja postavljenih zadataka i poslova djelatnika
- utvrđivanje i primjena planova prodajnih aktivnosti, pri tome vodeći računa o planu i budžetu
- analiza iskorištenosti flote i izrada izvještaja
- kontrola kretanja vozila
- održavanje dobrih kontakata s partnerima
- praćenje isporuka/povrata vozila auto kućama
- edukacija drugih djelatnika
- planiranje i dodjeljivanje radnih zadataka
- praćenje radne uspješnosti

Uvjeti radnog mjesta
- minimalno SSS
- napredno poznavanje Windows sustava i MS Office paketa
- minimalno 2 godine radnog iskustva
- posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
- poznavanje engleskog jezika (u govoru i pismu)
- poželjno poznavanje rent a car poslovanja i kretanja u autoindustriji

Kompetencije:
- komunikacijske vještine
- timski rad
- prilagodljivost i snalažljivost
- motiviranost

Nudimo Vam:
- rad i edukaciju u ugodnom okruženju
- mogućnosti napredovanja i razvoj karijere
- priliku za posao koja pruža mogućnosti putovanja
- nagrađivanje temeljeno na rezultatima rada i poslovanja
- prigodne nagrade i pogodnosti

Mjesto rada: Pula

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, stalni radni odnos

Svoje prijave zajedno sa životopisom možete poslati putem linka za prijavu.

Kontaktirat ćemo samo one kandidate koji uđu u uži izbor i zadovoljavaju uvjete natječaja.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).